بیانیه سفرا و روسای نمایندگی‌های ایران پس از دیدار با رهبر معظم انقلاب

سیاست خارجی

بیانات حکیمانه، جامع و دور اندیشانه معظم له در شرفیابی ما به محضر مبارکشان، بی‌شک برای همه ما دستورالعملی راهگشا و مطاع خواهد بود.

سفرا و روسای نمایندگی‌های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور در پی دیدار با حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) مقام معظم رهبری بیانیه‌ای به شرح زیر صادر کردند.

به گزارش ایلنا متن بیانیه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

خداوند منان را سپاسگزاریم که توفیق عطا فرمود تا بتوانیم به محضر مبارک رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای مدظله العالی شرفیاب شویم.

بیانات حکیمانه، جامع و دور اندیشانه معظم له در شرفیابی ما به محضر مبارکشان، بی‌شک برای همه ما دستورالعملی راهگشا و مطاع خواهد بود.

حمایت‌های بزرگوارانه ایشان از وزیر، مسئولان و سفرا و مجموعه وزارت امور خارجه بار دیگر مسئولیتی سنگین و خطیر بر دوش ما نهاد تا در دنیای پرتلاطم در حال گذار کنونی بتوانیم با صلابت، دور اندیشی، حزم، درایت و با اتکال به ذات اقدس باری، از سرمایه ملی، منافع ملی، آرما‌ن‌ها و ارزش‌های الهی و اسلامی و تمامیت ارضی کشور صیانت و دفاع کنیم و سیاست تعامل سازنده دولت تدبیر و امید را با خودباوری و شجاعت به پیش ببریم.

ما روسای نمایندگی‌های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور همگام با مسئولان وزارت امور خارجه، ضمن تقدیم بالاترین و خالصانه‌ترین سپاس‌های خود به محضر رهبر فرزانه انقلاب، دیدگاه ژرف و راهبردی معظم له و هدایت‌های راهگشای ایشان را نصب العین خود قرار داده و در عرصه‌های فعالیت خود در زمینه سیاست خارجی و دیپلماسی به کار خواهیم بست

 

کد N444104