خاموشی:

وظیفه سازمان تبلیغات اسلامی حفظ هویّت دینی و انقلابی است

سازمان تبليغات

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: حفظ هویت دینی، انقلابی، اسلامی و ایرانی مهم‌ترین وظیفه سازمان تبلیغات اسلامی است.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حجت‌الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی در آیین تودیع و معارفه مدیران کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان اظهار کرد: انقلاب اسلامی معلول تفکر اسلام ناب و فکر منسجم، منطقی و عالمانه امام راحل بود که ایشان نیز پرورش‌یافته در مکتب اهل‌بیت(ع) بودند.

وی با بیان اینکه امام خمینی (ره) تاسیس حکومت را یک اصل و بزرگترین معروف می‌دانستند، افزود: امام راحل از سال ۴۰ این مسیر را دنبال کردند و از هیچ کس جز خدا نترسیدند.

خاموشی خاطرنشان کرد: جریان فرهنگی همواره مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی است ولی در مقابل نیز جریان‌های تکفیری و رژیم صهیونیستی از مسیر فرهنگی حرکت می‌کنند که نمونه آن در تخریب مساجد توسط رژیم صهیونیستی مشاهده می‌شود.

وی گفت: دشمن تلاش می‌کند مردم ما در برابر مواضع استکبار جهانی بایستند و هژمونی نظام سلطه را قبول کنیم.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی افزود: امروز کلیت انقلاب اسلامی با تمام نظام سلطه مواجه است و از همین رو با شناخت جبهه خودی و جبهه دشمن باید مسیر انقلاب را ادامه داد.

وی حفظ هویت دینی، انقلابی، اسلامی و ایرانی را مهمترین وظیفه سازمان تبلیغات اسلامی خواند و افزود: ترویج فرهنگ دینی و تعمیق باورهای نسل جوان با انسجام و همپوشانی دستگاه‌های فرهنگی محقق می‌شود.

خاموشی با اشاره به محدودیت منابع مالی، گفت: در طول تاریخ انقلاب، مردم آن را حفظ کرده‌اند و امروز نیز بیش از پیش باید از ظرفیت‌های مردمی بهره جست.

وی ضمن تقدیر از زحمات بیش از دو دهه تلاش حجت‌الاسلام سید حسین بهشتی‌نژاد مدیرکل سابق تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: حجت‌الاسلام فقیهی مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی اصفهان باید با حرکتی عالمانه راه گذشته را ادامه دهند، با پرهیز از موازی‌کاری و دقت در هم‌افزایی مسیر سازمان را به درستی طی کنند و مسئولان بالاتر و خود بنده نیز همه زیرساخت‌ها را فراهم می‌کنیم.

انتهای پیام

کد N443716