۰
پزشکیان انتقاد کرد:

مراکز سلامت ما کار سوپر مارکت انجام می دهند

  • ۵بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
سلامت,طرح تحول نظام سلامت

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم نظارت صحیح بر عملکرد مراکز بهداشتی و درمانی گفت: مراکز سلامت ما کار سوپر مارکت را انجام می دهند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه آذربایجان شرقی، مسعود پزشکیان در آیین بزرگداشت سالروز تاسیس بیمه سلامت اظهار کرد: باید هر مرکز درمانی در هر جایی تاسیس می شود همه امکانات درمانی را یکجا داشته و به بیمار خدمات مورد نیاز را ارایه دهد.

وی با انتقاد از عملکرد دولت نهم و دهم در حوزه بهداشت افزود: دولتی که ادعای عدالت داشت قانون را اجرا نکرد و کسی هم معترض نبود .

وی گفت: این دولت در اجرای قانون قابل مقایسه با دولت قبلی نیست و امروز شاهد توسعه مناسب بیمه‌ها و خدمات درمانی هستیم و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.

پزشکیان یادآور شد: در گذشته به اسم بیمه درمانی یک عده آدم بیچاره را آواره و مفلوک کردند، مرده مردم را از بیمارستان تحویل نمی‌دادند چون پول نداشتند .

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: رعایت عدالت در حوزه بهداشت و درمان باید در تمامی حوزه ها و سطوح مختلف یکسان صورت گیرد.

پزشکیان ادامه داد: آیا در تمام شهرستانها پوشش بیمه ای و مراکز خدمات درمانی به اندازه تبریز هست ؟ اگر نتوانیم امکانات درمانی را در سایر شهرها ایجاد کنیم، این چه عدالتی است؟

وی افزود: 69 درصد بیمه شدگان روستایی هستند ولی فقط 35 درصد سهم را به روستاییان می‌دهند یعنی سهم روستاییان را به شهرها می‌دهند.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.