نماینده منتقد دولت یازدهم: نگران، ترسو و بزدل هستیم

منتقد دولت,حسینیان

تهران – ایرنا- «روح الله حسینیان» از نمایندگان منتقد دولت یازدهم گفت: اگر انتقاد کردن درباره معامله بر سر مسایل هسته ای، می شود بزدلی، ما هم نگرانیم، هم ترسو و هم بزدل اما بدانید بر سر ارزش های انقلاب با کسی معامله نمی کنیم.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، این نماینده عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس روز چهارشنبه در تذکری آیین نامه ای افزود: خدایا تو شاهدی که ما جنگ قدرت با کسی نداریم بلکه نگران کمرنگ شدن ارزش های انقلاب اسلامی هستیم.

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه مردم ایران انقلاب کردند تا اندیشه های اسلامی حاکم شده و از دست لیبرالیسم در جهان نجات پیدا کند، گفت: اگر شهرداری تهران کاری درباره تکریم بانوان و برای احیای ارزش های انقلابی و اسلامی انجام داد، دیدید که اعضای دولت گفتند که این کار با کنوانسیون های خارجی جمع نیست و باید از ارزش های انقلابی بگذریم.

این نماینده منتقد دولت تدبیرو امید اضافه کرد: این درست همان چیزی است که قبل از انقلاب وقتی حضرت امام نامه نوشتند و درباره حذف سوگند به قرآن مطالبی ایراد فرمودند امیر اعلم نخست وزیر وقت گفت که باید مقتضیات بین المللی را رعایت کنیم که امام فرمودند مگر می شود با مقتضیات بین المللی، احکام اسلام را خدشه دار کرد.

روح الله حسینیان اظهار داشت: ما نگران، دلواپس، ترسو و لرزان هستیم زیرا مردم ایران انقلاب کردند تا از امپریالیسم نجات پیدا کنند و امروز متاسفانه به جای اینکه به خودی ها لبخند زده شود در مقابل قدرتمندان لبخند دیپلماتیک زده می شود اما در مقابل خودی ها با عبوسی و چهره خشن برخورد می کنند.

این عضو جبهه پایداری تصریح کرد: ما نگران از بین رفتن ارزش های انقلاب اسلامی هستیم زیرا در مقابل دشمن قیام کردیم تا پوزه استکبار جهانی را به خاک بمالیم اما وقتی که از دست دادن و معامله کردن دستاوردهای هسته ای ایران می شود شجاعت، انتقاد از این شجاعت می شود بزدلی. پس ما همه نگرانیم و واقعا اعلام می کنیم که از همه این مسایل نگران، ترسو، بزدل هستیم اما بدانید که سر ارزش های انقلاب اسلامی با کسی معامله نمی کنیم.

سیام ** 9103** ل.ا**1572
کد N442985