در نطق میان دستور ؛

هاشم زهی: به شایسته‌سالاری وعده داده شده بیشتر بها داده شود

یک نماینده مجلس شورای اسلامی معتقد است انتصابات و عزل و نصب‌ها در دولت بر خلاف شعارهای انتخاباتی و جناحی، فامیلی و سفارشی است.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری ایسنا، مراد هاشم‌زهی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس ضمن تبریک به مناسبت روز خبرنگار و تسلیت به بازماندگان سانحه هوایی اخیر، برای تیم مذاکره کننده‌ی هسته‌یی در راستای حفظ اقتدار جمهوری اسلامی آرزوی توفیق کرد.

وی در ادامه خطاب به رئیس جمهور اظهار کرد:‌ مناطق محروم به ویژه شهرستانهای محروم مه‌بندان و سربیشه را دریابید و به شعار اعتدال جامه عمل بپوشانید و وزرا مکلف شوند حداقل در راستای شعارهای انتخاباتی رئیس جمهور حرکت و عمل کنند.

نماینده مردم نهبندان در مجلس خاطر نشان کرد: آنچه ما به عنوان نماینده مردم به ویژه در عزل و نصب‌ها می‌بینیم این است که بر خلاف شعارها عمل می‌شود و متاسفانه در انتصابات زد و بندهای سیاسی، جناحی، فامیلی و سفارشی متداول شده و به شایسته سالاری وعده داده شده کمتر بها داده می‌شود.

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس درادامه گفت: در مقطع حساس کنونی که هر روز شاهد اولویت توجه به حوزه‌ی نفت و انرژی و افزایش تولید گاز در کشور هستیم و تکمیل خطوط گازی و استفاده گاز توسط ملت موجب صرفه جویی در مصرف نفت وبنزین شده قطعا گامی به سوی خودکفایی خواهد بود.

این نماینده مجلس یاد آور شد: با این وجود متاسفانه به انتقال گاز و احداث خط لوله‌ی سربیشه به نهبندان توجهی نمی‌شود.

هاشم زهی درادامه اظهار کرد: آمریکا و اسراییل جنایتکار نیز باید بدانند در مقابل عزم و اراده مسلمین جهان هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند.

وی در پایان نسبت به احداث سد آبخیز داری، اهدای تسهیلات به کشاورزان و دامداران، بیمه محصولات کشاورزی؛ تامین علوفه و کود کشاورزی و همچنین تکمیل و تجهیز بیمارستان 200 تختخوابی دانشگاه علوم پزشکی در استان خراسان به مسئولان اجرایی تذکر داد.

انتهای پیام

کد N442958