تشییع جنازه نماینده اسبق فردوس طبس

دقایقی قبل پیکر سید ماشاالله شکیبی، نماینده اسبق فردوس طبس در مجلس شورای اسلامی در محوطه مجلس تشییع شد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، رئیس مجلس شورای اسلامی تشییع جنازه نمایندگان در خانه ملت را به پاس یادبود نمایندگانی که صادقانه و خالصانه به ملت خدمت کردند دانست.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، علی لاریجانی در مراسم تشییع پیکر نماینده ادوار پنجم و ششم مجلس شورای اسلامی گفت: داغ‌داری ایشان برای خانواده و مجلس شورای اسلامی دردناک بود.

وی افزود: ایشان سالها در کسوت نمایندگی مردم فردوس و طبس خدمت کردند. مهندس شکیب از نمایندگان فعال و نجیبی بود که در دوره نمایندگی به ملت خدمت ‌رسانی کرد.

نماینده مردم قم با بیان اینکه ما خدمات ایشان را فراموش نخواهیم کرد گفت: مطمئناً مردم منطقه هم این خدمات را فراموش نکرده و همواره به خاطر خواهند داشت. تشییع پیکر این برادر از مجلس برای پاسداشت یاد کسی است که با نیت خالص به ملت خدمت رساند.

رئیس مجلس با ابراز تسلیت به خانواده سیدماشاالله شکیبی از درگاه الهی برای علو درجات وی مسألت کرد.

پس از پایان مراسم تشییع جنازه ، رئیس مجلس شورای اسلامی به همسر و خانواده سید ماشاالله شکیبی تسلیت گفت.

انتهای پیام

در این مراسم که با حضور خانواده و بستگان سید ماشاالله شکیبی برگزار شد نواب رئیس مجلس و عباس آخوندی، وزیر راه و شهرسازی، مجید انصاری، معاون پارلمانی رئیس جمهور، سید حسین هاشمی، استاندار تهران، ابراهیم اصغرزاده و شهربانو امانی به همراه نمایندگان فعلی و سابق استان خراسان رضوی حضور داشتند.

انتهای پیام

کد N442908