کوچکی نژاد خطاب به روحانی: گویا در عمل خلاف اعتدال رفتار می‌کنید

نمانیده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اظهارات اخیر رییس جمهور در مورد مخالفان مذاکره تصریح کرد: فرزندان امام راحل و رهبری، جهنم را تنها برای دشمنان ایران اسلامی می‌دانند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) جبار کوچکی‌نژاد، نماینده مردم رشت در مجلس و عضو کمیسیون آموزش،‌ در نطق میان دستور امروز خود گفت: بزدلان سیاسی کسانی هستند که در 18 تیر و 88 در تهران لرزیدند و دست به سوی دشمن دراز کردند و حالا برخی از همان افراد در دولت پست و سمت گرفته‌اند.

کوچکی‌نژاد با انتقاد از اظهارات اخیر رئیس جمهور در جلسه با سفرا و نمایندگان ایران در سایر کشورها ادبیات به کار برده شده از سوی رئیس جمهور در این جلسه را در شأن کشور ندانست و خطاب به رییس جمهور گفت: شما شعار اعتدال را برای خود انتخاب کرده‌اید و بیش از نیمی از شرکت‌کنندگان در انتخابات به خاطر همین شعار به شما رأی دادند، اما شما در عمل گویا خلاف اعتدال رفتار می‌کنید.

نمانیده مردم رشت با بیان این که انتقاد کردن چه در مسائل هسته‌ای و چه در سایر مسائل مربوط به کشور تنها مربوط به دولت یازدهم نبوده، بلکه در تمامی دولت‌ها دنبال می‌شود اظهار کرد: طبق اظهارات رئیس جمهور مبنی بر اینکه تحریم‌ها ظالمانه است، باید گفت خود روحانی نیز از مذاکرات هراس دارد.

این عضو کمیسیون آموزش مجلس در پایان نطق خود گفت: فرزندان امام راحل و رهبری، جهنم را تنها برای دشمنان ایران اسلامی می‌دانند و این فاتحان فاو و شلمچه و 18 تیر و سربلندان 88 هستند که از پیروزی رییس جمهور خوشحال می‌شوند.

انتهای پیام

کد N442891