کوچکی‌نژاد در نطق میان‌دستور:

خود روحانی از مذاکرات هراس دارد

مجلس

انتقاد کردن چه در مسائل هسته‌ای و چه در سایر مسائل مربوط به کشور تنها مربوط به دولت یازدهم نبوده، بلکه در تمامی دولت‌ها دنبال می‌شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با انتقاد از اظهارات اخیر رئیس جمهور در برخورد با منتقدان مذاکرات گفت: فرزندان امام راحل و رهبری، جهنم را تنها برای دشمنان ایران اسلامی می‌دانند.

به گزارش ایلنا، جبار کوچکی‌نژاد در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در نطق میان‌دستور خود با انتقاد از اظهارات اخیر رئیس جمهور در جلسه با سفرا و نمایندگان ایران در سایر کشورها گفت: ادبیات به کار برده شده از سوی رئیس جمهور در این جلسه به هیچ وجه در شأن ایران اسلامی نبود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور گفت: شما شعار اعتدال را برای خود انتخاب کرده‌اید و بیش از نیمی از شرکت‌کنندگان در انتخابات به خاطر همین شعار به شما رأی دادند، اما شما در عمل گویا خلاف اعتدال رفتار می‌کنید.

وی با بیان اینکه منتقدان در تمامی دولت‌ها به انتقادات خود پرداخته‌اند، تصریح کرد: انتقاد کردن چه در مسائل هسته‌ای و چه در سایر مسائل مربوط به کشور تنها مربوط به دولت یازدهم نبوده، بلکه در تمامی دولت‌ها دنبال می‌شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تاکید بر اینکه طبق اظهارات رئیس جمهور مبنی بر اینکه تحریم‌ها ظالمانه است، باید گفت خود روحانی نیز از مذاکرات هراس دارد، افزود: فرزندان امام راحل و رهبری، جهنم را تنها برای دشمنان ایران اسلامی می‌دانند.

کد N442870