در مجلس مطرح شد:

قصور در حادثه سقوط آنتونوف 140 بررسی شود/ تشییع پیکر نماینده سابق کشته شده از مقابل مجلس

مجلس

نماینده مردم لنگرود با اشاره به سقوط هواپیمای آنتونوف 140 گفت: در حادثه هواپیمای سقوط کرده قصوری صورت گرفته و باید با متخلفین برخورد شود.

به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر، در ادامه جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس که در موافقت با طرح اصلاح قانون بیمه اجتماعی صحبت می کرد در ابتدای سخنان خود به سانحه سقوط هواپیمای آنتونوف 140 اشاره کرد و گفت: من اطمینان دارم در حادثه هواپیمای سقوط کرده قصوری صورت گرفته است و باید با متخلفین برخورد شود.

وی همچنین به کشته شدن ماشاءالله شکیبی نماینده مردم طبس در مجلس ششم بر اثر سقوط این هواپیما اشاره کرد و گفت: متاسفانه همکار سابق ما در این سانحه جان خود را از دست داد که پیکرش ساعت 12 از مقابل مجلس شورای اسلامی تشییع می شود.

به گزارش مهر، روز گذشته اعضای کمیسیون عمران با حضور در سازمان هواپیمایی کشور به بررسی علت سقوط هواپیمای آنتونوف 140 پرداخته و در این جلسه وزیر راه و شهرسازی و روسای شرکت های هواپیمایی حضور داشتند.

عباس آخوندی در این جلسه از نمایندگان درخواست کرده است که در خصوص این سانحه پیش داوری و کسی را متهم نکنند تا زمانی که کارشناسان علت سقوط هواپیما را بررسی کند و نظر کارشناسی اعلام شود.