۱

قدردانی دفتر رئیس‌‌جمهور از مردم استان چهارمحال و بختیاری

  • ۵بازدید
  • ۱ رای
  • ۰ دیدگاه
دولت

استقبال و میزبانی صمیمانه و پرشور مردم مؤمن و دلاور استان چهارمحال و بختیاری از کاروان دولت تدبیر و امید، جلوه دیگری از وحدت، همدلی و اقتدار روزافزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به نمایش گذاشت و انگیزه‌ای مضاعف در خدمتگزاری به ملت، آفرید.

دفتر رئیس‌‌جمهور در پیامی با از حضور پرشور و استقبال گرم و صمیمانه مردم مؤمن و دلاور استان چهارمحال و بختیاری از دولت یازدهم قدردانی کرد.

به گزارش ایلنا، دفتر رئیس‌ جمهوری در پیامی با قدردانی از حضور پرشور و استقبال گرم و صمیمانه مردم مؤمن و دلاور استان چهارمحال و بختیاری از کاروان دولت تدبیر و امید، اظهار امیدواری کرد با تدبیر و تلاش هر چه بیشتر مسئولان و همکاری و همراهی مردم عزیز، گام‌های بلندی برای توسعه پایدار این خطه حاصل‌خیز برداشته شود.

متن کامل این پیام به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

استقبال و میزبانی صمیمانه و پرشور مردم مؤمن و دلاور استان چهارمحال و بختیاری از کاروان دولت تدبیر و امید، جلوه دیگری از وحدت، همدلی و اقتدار روزافزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به نمایش گذاشت و انگیزه‌ای مضاعف در خدمتگزاری به ملت، آفرید.

مردم خوب و عشایر غیور این اقلیم قد برافراشته بر بلندی‌های زاگرس، به برکت فرهنگ اصیل اسلامی و ایرانی همواره پاسداران راستین میهن بویژه در دوران انقلاب و دفاع مقدس بوده‌اند.

تبلور استقامت، صفا و زیبایی طبیعت بکر در روح مردمان صبور این سرزمین نشانه‌ای از همراهی صلح و اعتدال فطری انسان با آیات الهی است که باید در حفظ و تقویت آن کوشید و از دستاوردهای غنی آن درس ساده‌زیستی، امید و نشاط آموخت.

دولت به لطف آگاهی و حمایت‌های مردم نجیب و قهرمان این استان، با اجرای طرح‌ها و برنامه‌های مورد نظر، تلاش و همت بیشتر در جهت برآوردن مطالبات به حق آنان و گشودن افق‌های تازه توسعه و رفاه در استان خواهد داشت. ان‌شاء الله.

به پاس حضور پرشور و استقبال گرم مردم شریف این استان، از خدمتگزاران خود در دولت تدبیر و امید، لازم می‌دانیم از اقشار مختلف مردم، نماینده محترم ولی فقیه، ائمه جمعه و جماعات، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، خانواده معظم و معزز شهدا و ایثارگران، عشایر غیور، فرهنگیان، دانشگاهیان، دانشجویان، دانش‌آموزان، کشاورزان، کسبه، کارگران، اصحاب پرتلاش رسانه، جوانان پرشور و با نشاط، نیروهای نظامی و انتظامی و سایر گروه‌های سیاسی و اجتماعی استان صمیمانه تقدیر و تشکر کنیم.

امید است در سایه عنایات الهی، تدبیر و تلاش هر چه بیشتر مسئولان و همکاری و همراهی مردم عزیز، گام‌های بلندی برای توسعه پایدار این خطه حاصل‌خیز برداشته شود و تصمیمات و برنامه‌های دولت چشم ‌انداز روشنی برای این استان محقق کند.

دفتر رییس‌ جمهوری اسلامی ایران

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.