۰
با اشاره به جلسه غیر علنی مجلس؛

تابش: بخشی از صحبت‌های رییس‌جمهور تحریف شده است

  • ۷بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
مجلس شوراي اسلامي,رييس‌جمهور

یک نماینده اصلاح طلب مجلس با اشاره به جلسه غیر علنی امروز مجلس در خصوص صحبت‌های روز گذشته رییس‌جمهور گفت: آقای لاریجانی نمایندگان را به مدارا دعوت کرد.

محمدرضا تابش در گفت و گو خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) گفت: آقای لاریجانی ضمن دعوت نمایندگان به مدارا از آنها خواست که راجع به مسائل مهم‌تری همانند رفع چالش‌های معیشتی مردم بیشتر دقت نظر داشته باشند و خواستار رسیدگی به معیشت مردم شد.

نماینده مردم اردکان در مجلس در ادامه اظهار کرد: وضعیت کشور اکنون مخاطره آمیز است و علی رغم صادرات یک میلیون بشکه نفت درآمد ما 35 درصد کمتر از سال گذشته است.

وی تصریح کرد: افزایش بودجه‌های جاری و عمرانی در کشور وجود دارد و دولت با چنگ ودندان در حال تخصیص و تامین اعتبارات و بودجه‌ها است.

تابش با اشاره به این که از سوی دیگر مذاکرات هسته‌ای در راستایی رخ داده است که نیاز به تعامل زیاد وجود دارد گفت: همه اینها فشارهای مضاعفی را به رئیس جمهور وارد می‌کند و باعث می‌شود که شاهد اتفاقات این گونه باشیم اما عامل دیگر این است که مسئولین دولتی باید در بخش‌های مختلف خود پاسخ منتقدین را بدهند.

تابش در ادامه تاکید کرد: معتقدم بخشی از صحبت‌های روز گذشته رئیس جمهور تحریف شده است و در واقع منظور رئیس جمهور از ( به جهنم) این نبوده که به جهنم بروید بلکه منظور وی این بوده که برخی از انتقادات مهم نیست.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.