محجوب در جمع خبرنگاران:

زمانی که رئیس‌جمهور قبلی ضبط‌ صوت و نوار در مجلس پخش کرد، کسی حرفی نزد

مجلس

نمایندگان مجلس یادشان باشد رئیس‌جمهور سابق بارها به ساحت مجلس توهین کرد و آقایان ککشان هم نگزید/من موافق انتقاد هستم اما باید فضای انتقاد برای همگان فراهم شود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای یادآور شد: زمانی که رئیس‌جمهور قبلی ضبط‌ صوت و نوار در مجلس پخش کرد و 17هزار میلیارد به کشور تحمیل کرد، کسی حرفی نزد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علیرضا محجوب در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره اظهارات روز گذشته رئیس ‌جمهور گفت: من موافق انتقاد هستم اما باید فضای انتقاد برای همگان فراهم شود.

وی ادامه داد: نمایندگان مجلس یادشان باشد رئیس‌جمهور سابق بارها به ساحت مجلس توهین کرد و آقایان ککشان هم نگزید.

نماینده مردم تهران با بیان اینکه همه افراد باید ایده و نظرات خود را بیان کند، اظهار داشت: اگر مجلس بر اساس کاری که امروز کرد، رفتار کند به اعتقاد من گام مثبتی است. زمانی که رئیس‌جمهور قبلی ضبط‌ صوت و نوار در مجلس پخش کرد و 17هزار میلیارد به کشور تحمیل کرد، کسی حرفی نزد.

محجوب با یادآوری اینكه نباید دایره انتقاد را محدود کرد، به طرح باروری اشاره كرد و یادآور شد: در طرح باروری که در جلسه قبلی مورد بررسی قرار گرفت این موضوع به تصویب رسید که رسانه‌ها پیرامون این موضوع تبلیغ نکرده و محدود شوند که چنین چیزی در آستانه روز خبرنگار اقدام درستی نبود.

کد N440686