تجمع اعتراضی نمایندگان اصفهان در جایگاه هیأت رئیسه مجلس/ انتقاد از برخورد نهاد ریاست جمهوری

مجلس

21/05/1393 10:42

به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر در حاشیه جلسه علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی نمایندگان مجمع استان اصفهان با حضور در جایگاه هیأت رئیسه نسبت به تعلل دولت در اجرای طرح های آبی در استان اصفهان اعتراض کردند.

در همین خصوص علی ایرانپور نماینده مبارکه و عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در جمع خبرنگاران گفت: مجمع نمایندگان استان اصفهان به علت توهینی که نهاد ریاست جمهوری به نمایندگان استان اصفهان داشتند در جایگاه هیأت رئیسه حضور یافتند و با لاریجانی در این باره صحبت می کنند.

وی افزود: شأنیت و جایگاه نمایندگان حفظ نشده و در این باره با رئیس مجلس صحبت می کنیم همچنین دولت باید بحث وضعیت طرح های آبرسانی به استان اصفهان را مشخص کند.

نماینده مبارکه با انتقاد از تعلل دولت در اجرای طرح های آبرسانی تونل بهشت آباد و گلاب گفت: متاسفانه امروز برخی از روستاهای استان اصفهان و مناطق شهری این استان آب ندارند و بحران آب در این مناطق ایجاد شده است که همه اینها به دلیل تصمیمات دولت قبلی و فعلی است.

این نماینده مجلس با اشاره به حضور نمایندگان استان اصفهان مقابل نهاد ریاست جمهوری گفت: متاسفانه برخورد خوبی با نمایندگان نشد و شأنیت و جایگاه نمایندگان رعایت نشد.

ایرانپور همچنین گفت: امروز متنی درخصوص توهین نهاد ریاست جمهوری به نمایندگان استان اصفهان آماده شده که بعد از تکمیل در صحن علنی مجلس قرائت خواهیم کرد.

به گزارش مهر روز یکشنبه نمایندگان استان اصفهان در اعتراض به توقف تونل گلاب دو و بهشت آباد خواستار دیدار با رئیس جمهور شده بودند اما از ورود آنها جلوگیری شد.