با حضور رئیس جمهور؛

همایش تبیین سیاست های اقتصادی دولت برای خروج از رکود آغاز شد

دولت

همایش تبیین سیاست های اقتصادی دولت برای خروج از رکود با حضور رئیس جمهور و وزیران اقتصادی دولت آغاز شد.

به گزارش خبرنگار مهر، همایش تبیین سیاست های اقتصادی دولت برای خروج از رکود صبح امروز با حضور رئیس جمهور در در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما آغاز شد.

بنا بر این گزارش، ابتدا رئیس جمهور در جمع اقتصاددانان در مورد بسته خروج از رکود دولت توضیحاتی ارائه می کند و سپس طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی، زنگنه وزیر نفت، شافعی رئیس اتاق بازرگانی، نوبخت سخنگوی دولت، نعمت زاده وزیر صنعت معدن و تجارت، سیف رئیس کل بانک مرکزی و آخوندی وزیر راه و شهرسازی وزیران اقتصادی کابینه یازدهم در این همایش سخنرانی خواهند کرد.

همچنین در ادامه این همایش، چهار نشست تخصصی با عنوان سیاست های صنعتی و تجاری، سیاست های مسکن و حمل و نقل، نفت، گاز و پتروشیمی و نشست سیاست های امور کلان در این محل برگزار می شود.

بنا بر این گزارش، حجت الاسلام علوی وزیر اطلاعات، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور، واعظی وزیر ارتباطات، حجتی وزیر کشاورزی، هاشمی استاندار تهران، ملاوردی و  امین زاده نیز در این همایش حضور دارند.

به گزارش مهر، لایحه خروج از رکود دولت روز یکشنبه در نشست سران قوا که به میزبانی مجلس شورای اسلامی برگزار شده بود تقدیم مجلس شد.