«جمعیت زنان مسلمان نواندیش» عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات شد

جبهه اصلاحات,كواكبيان

رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات از به عضویت در آمدن «جمعیت زنان مسلمان نواندیش» به دبیر کلی فاطمه راکعی در دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات خبر داد.

مصطفی کوابیان در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با اشاره به جلسه اخیر شورای هماهنگی جبهه اصلاحات، اظهار گفت: اعضای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات نسبت به وقوع حادثه دلخراش سقوط هواپیمای ایران 140 ابراز تأسف و با خانواده‌های کشته شدگان ابراز همدردی کردند.

وی اضافه کرد: ما ضمن آرزوی سلامت مصدومان این حادثه خواستار پیگیری جدی مسؤولات ذیربط نسبت به دلایل و علل این سانحه هستیم.

رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در مورد راه‌اندازی خانه احزاب نیز اظهار کرد: علاوه بر اصلاح‌طلبان اکثر احزاب اصولگرا نیز به دنبال راه‌اندازی خانه احزاب هستند و امیدواریم که هرچه سریع‌تر با همکاری وزارت کشور شاهد برگزاری مجمع عمومی خانه احزاب باشیم.

کواکبیان خاطرنشان کرد: در این نشست گزارش کمیته سیاسی مبنی بر تطبیق شرایط احراز ماده 12 آئین‌نامه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در مورد عضویت جمعیت زنان مسلمان نواندیش ایران مطرح شد و با توجه به اینکه این جمعیت با دبیرکلی خانم فاطمه راکعی در هشت استان کشور فعالیت دارد و علاوه بر برگزاری مجمع عمومی چند دوره تاکنون شورای مرکزی نیز تشکیل داده است، پس از رأی‌گیری به اتفاق را به عضویت شورای هماهنگی جبهه اصلاحات درآمد.

وی در پایان با اشاره به بررسی دستورالعمل کار گروه انتخابات شورای هماهنگی اصلاحات در نشستی فوق‌العاده در دو هفته آینده،گفت:این کار گروه احتمالاً‌به کمیته ارتقاءپیدا کند و دبیران کل تمامی اعضای شورا به عضویت آن در آمده تا با اختیارات تام بتوانند در زمینه انتخابات تصمیم‌گیری کند.

انتهای پیام

کد N439490