پیام تسلیت معاون حقوقی رئیس جمهور در پی سقوط هواپیمای ایران 140

معاون حقوقي رييس جمهور,سقوط هواپيما,الهام امين‌زاده

در پی سقوط هواپیمای مسافربری تهران-طبس و کشته و مجروح شدن تعدادی از هموطنانمان، معاون حقوقی رئیس جمهور ضمن ابراز همدردی با بازماندگان و مجروحان این حادثه پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«و لنبلونکم بشیء من الخوف و الجوع و نقص من الأموال و الأنفس و الثمرات و بشر الصابرین* الذین إذا أصابتهم مصیبه قالوا إنا لله و إنا إلیه راجعون* أو لئک علیهم صلوات من ربهم و رحمه و أولئک هم المهتدون

یقینا همه شما را با چیزی از ترس و گرسنگی و کاهش در مال‌ها و جان‌ها و ثمرات امتحان می‌کنیم، و بشارت ده شکیبایان را!* آنانکه هرگاه مصیبتی به ایشان رسید گفتند: ما از خدائیم به سوی او بازمی گردیم! * آنان، مشمول صلوات و رحمت پروردگار خود هستند، آنان همان هدایت یافتگانند». (بقره/ 155-157)

خبر اسفناک سقوط هواپیما مسافربری تهران- طبس که باعث کشته شدن جمعی از هموطنان عزیزمان شد، موجب تأسف و تأثر اینجانب و همه مردم ایران اسلامی گردید.

اینجانب ضمن همدردی با خانواده‌های عزادار و تسلیت به آنها، علوّ درجات همه جان‌ باختگان و شفای عاجل مجروحان را از درگاه خداوند مهربان خواستارم.

امیدوارم مسئولان مربوطه به فوریت اقدامات لازم برای شناسایی علل این حادثه و جلوگیری از تکرار چنین اتفاقاتی را انجام دهند.

الهام امین زاده

انتهای پیام

کد N439369