فردا برگزار می‌شود؛

نشست مشترک رئیس مجلس با تعدادی از نمایندگان

مجلس

این نشست فردا ظهر با حضور اعضای هیأت رئیسه مجلس، اعضای کمیسیون آیین‌نامه داخلی، رؤسای کمیسیون‌های تخصصی، کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس، غلامعلی حداد عادل و تعدادی از منتخبان دو فراکسیون اصولگرایان رهروان‌ولایت و فراکسیون اصولگرایان برگزار می‌شود.

مشاور رئیس مجلس، با اشاره به برگزاری نشست مشترک لاریجانی با تعدادی از نمایندگان مجلس، گفت: این نشست فردا سه‌شنبه برای بررسی تغییر نحوه رسیدگی به طرح‌ها و لوایح تشکیل می‌شود.

به گزارش ایلنا به نقل از خانه ملت، حسن زمانی از برگزاری نشست مشترک دکتر علی لاریجانی با نمایندگان مجلس خبر داد و گفت: این نشست فردا ظهر با حضور اعضای هیأت رئیسه مجلس، اعضای کمیسیون آیین‌نامه داخلی، رؤسای کمیسیون‌های تخصصی، کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس، غلامعلی حداد عادل و تعدادی از منتخبان دو فراکسیون اصولگرایان رهروان‌ولایت و فراکسیون اصولگرایان برگزار می‌شود.

مشاور رئیس مجلس، در تشریح دستور کار و دلایل برگزاری نشست مشترک رئیس مجلس با تعدادی از نمایندگان، افزود: این نشست با هدف بحث و بررسی جهت نحوه رسیدگی به طرح‌های و لوایح برای کارآیی بیشتر قوه مققنه برگزار می‌شود.

کد N439036