۰
فردا برگزار می‌شود؛

نشست مشترک رئیس مجلس با تعدادی از نمایندگان

  • ۱بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
مجلس

این نشست فردا ظهر با حضور اعضای هیأت رئیسه مجلس، اعضای کمیسیون آیین‌نامه داخلی، رؤسای کمیسیون‌های تخصصی، کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس، غلامعلی حداد عادل و تعدادی از منتخبان دو فراکسیون اصولگرایان رهروان‌ولایت و فراکسیون اصولگرایان برگزار می‌شود.

مشاور رئیس مجلس، با اشاره به برگزاری نشست مشترک لاریجانی با تعدادی از نمایندگان مجلس، گفت: این نشست فردا سه‌شنبه برای بررسی تغییر نحوه رسیدگی به طرح‌ها و لوایح تشکیل می‌شود.

به گزارش ایلنا به نقل از خانه ملت، حسن زمانی از برگزاری نشست مشترک دکتر علی لاریجانی با نمایندگان مجلس خبر داد و گفت: این نشست فردا ظهر با حضور اعضای هیأت رئیسه مجلس، اعضای کمیسیون آیین‌نامه داخلی، رؤسای کمیسیون‌های تخصصی، کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس، غلامعلی حداد عادل و تعدادی از منتخبان دو فراکسیون اصولگرایان رهروان‌ولایت و فراکسیون اصولگرایان برگزار می‌شود.

مشاور رئیس مجلس، در تشریح دستور کار و دلایل برگزاری نشست مشترک رئیس مجلس با تعدادی از نمایندگان، افزود: این نشست با هدف بحث و بررسی جهت نحوه رسیدگی به طرح‌های و لوایح برای کارآیی بیشتر قوه مققنه برگزار می‌شود.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.