درخواست بسیج سازندگی برای اعزام به غزه و انجام کار بازسازی

غزه,بسيج سازندگي,جنبش عدم تعهد

سازمان بسیج سازندگی و سه هزار گروه جهادی با انتشار نامه‌ای نامه‌ای خطاب به رئیس‌جمهور رئیس دوره‌ای جنبش عدم تعهد، مطرح کردند: از مسئولین می‌خواهیم مقدمات عزیمت گروه‌های جهادی برای بازسازی غزه مظلوم را فراهم نمایند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، متن نامه به شرح زیر است:

«جناب دکتر روحانی

رئیس محترم دوره‌ای جنبش غیرمتعهدها

سلام علیکم

وَلَمْ یَسِیرُوا فِی الْأَرْضِ فَیَنظُرُوا کَیْفَ کَانَ عَاقِبَةُ الَّذِینَ مِن قَبْلِهِمْ وَکَانُوا أَشَدَّ مِنْهُمْ قُوَّةً وَمَا کَانَ اللَّهُ لِیُعْجِزَهُ مِن شَیْءٍ فِی السَّمَاوَاتِ وَلَا فِی الْأَرْضِ إِنَّهُ کَانَ عَلِیمًا قَدِیرًا

آیا در زمین نگردیده‏‌اند تا فرجام (کار) کسانی را که پیش از ایشان (زیسته) و نیرومندتر از ایشان بودند بنگرند و هیچ‌چیز نه در آسمان‌ها و نه در زمین خدا را درمانده نکرده است چراکه او همواره دانای تواناست ﴿سوره فاطر آیه 44﴾.

این قرن، قرن شکست ابرقدرت شرق و غرب است. "امام خمینی(ره)"

از آن روز که بارقه‌های امید با ظهور انقلاب اسلامی ایران در دل‌های محرومین و مستضعفین پدیدار گشت تزلزل و شکست در ریشه‌های پوسیده نظام‌های سلطه‌گر بویژه آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب صهیونیستی نیز نمایان گردید که: "ان اوهن البیوت لبیت العنکبوت" امروز بر همگان واضح و مبرهن است که رژیم غاصب و کودک کش صهیونیست ولیده نامیمون قدرت‌های خون آشام، خصوصا آمریکا و انگلیس خبیث است و واضح تر آنکه آنچه از فتنه کشته‌اند جز ظلم و ستم و تباهی خویش درو نخواهند کرد.

امروز مردم ما به تأسی از امام راحل عظیم‌الشأن و به پیروی از منویات حکیمانه رهبر فرزانه و هوشیار انقلاب اسلامی (مدظله العالی) همچون کوهی استوار در مقابل سیل فتنه‌های شیطانی ایستاده و امیدوارانه به افق‌های آینده چشم دوخته‌اند تا پرچم این حرکت الهی را به پرچمدار اصیل آن تقدیم نموده و در جشن وصال حضرتش در قدس شریف نماز عشق را در پس قامت رعنایش به میعاد نشینند.

خدای را شاکریم که به ما نعمت حیات بخشید تا پیروزی‌های مکرر فرزندان اسلام را در مقابل جبهه کفر و نفاق شاهد باشیم.

پیروزی‌های مقاومت در جنگ‌های 33 روزه، 22 روزه و 8 روزه و همچنین شکست رژیم کودک‌کش در جنگ 30 روزه اخیر از یک سو نمایانگر ضعف و عجز رژیم تا دندان مسلح صهیونیست و از سوی دیگر بیانگر توان مقاومت اسلامی است.

آنچه بیش از همه در دنیای امروز خودنمایی می‌کند تنها حمله وحشیانه رژیمی سفاک به مردم بی‌پناه و مظلوم نیست، بلکه سکوت مجامع جهانی و همراهی اصحاب زر و زور و برخی حکام خودفروخته ننگی است بر دامن جوامع بشری که به راحتی پاک نخواهد شد.

غزه امروز صحنه رسوایی سه جریان منفور در میان ملت‌هاست: خشم عبری، سکوت غربی و خیانت عربی سه ضلع مثلث شوم فتنه صهیونیستی است.

اینک که ظالمان و ستمگران دوباره علم فتنه برداشته و با دشنه های زهر آلودشان به جان کودکان مظلوم غزه و فلسطین افتاده و خانه و سرپناهشان را ویران نموده‌اند ضمن همدردی با همه مظلومان عالم بویژه ستمدیدگان فلسطین و کودکان مظلوم غزه اعلام می‌داریم که ما فرزندان ایران اسلامی در قالب گروه‌های جهادی به منظور کمک به بازسازی همراه و همدل با جوانان فلسطینی آماده خدمت‌رسانی به مردم شریف غزه بوده و در صورت مساعد بودن شرایط، آماده عزیمت به هر نقطه از عالم که فریاد یاللمسلمین شنیده می‌شود هستیم و از مسئولین می‌خواهیم مقدمات عزیمت گروه‌های جهادی برای بازسازی غزه مظلوم را فراهم نمایند.

والسلام علیکم و رحمةالله و برکاته

سازمان بسیج سازندگی بسیج مستضعفین ایران اسلامی و گروه‌های جهادی ایران سرافراز»

انتهای پیام

کد N438487