در گفتگو با مهر اعلام شد:

نشست ویژه هیات رئیسه مجلس با مقامات فراکسیونی و کمیسیونی/ بررسی کارآمدی قوه مقننه درحضور لاریجانی و حداد‌عادل

مجلس

مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری نشست مشترک لاریجانی با تعدادی از نمایندگان گفت: ممکن است در جلسه رئیس مجلس با برخی نمایندگان لایحه خروج از رکود مورد بررسی قرار گیرد.

حسن زمانی، مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی مهر، با اشاره به برگزاری نشست مشترک علی لاریجانی با نمایندگان مجلس گفت: این نشست ظهر فردا سه شنبه 21 مرداد با حضور اعضای هیأت رئیسه مجلس، اعضای کمیسیون آیین‌نامه داخلی، رؤسای کمیسیون‌های تخصصی، کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس، غلامعلی حداد عادل و تعدادی از منتخبان دو فراکسیون اصولگرایان رهروان‌ ولایت و فراکسیون اصولگرایان در مجلس برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه این نشست با هدف بحث و بررسی به منظور نحوه رسیدگی به طرح‌های و لوایح برای کارآیی بیشتر قوه مققنه برگزار می‌شود، افزود: این جلسه که بدون شک از این پس تکرار خواهد شد، می تواند نقش موثری در ارتقاء کارآمدی مجلس داشته باشد.

زمانی همچنین خاطرنشان کرد: از آنجا که در این جلسه پیرامون لوایح و طرح ها صحبت خواهد شد ممکن است درباره لایحه فوریتی خروج از رکود که روز گذشته و در جلسه سران قوا از سوی رئیس جمهور تقدیم مجلس شد نیز بحث و تبادل نظر صورت گیرد.