۰

وزیر ارشاد احمدی نژاد: او می خواهد به سیاست بازگردد/ از وقتی با مشایی آشنا شد، اخلاقش تغییر کرد

  • ۶بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

فارس نوشت:

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ، گفت: نظریه جدایی دین از سیاست تنها از سوی غربی‌ها مطرح نمی‌شود، بلکه برخی دیگر نیز در لباس مذهب از چنین نظریه‌ای حمایت و در راستای تحقق اهداف آن فعالیت می‌کنند.

محمدحسین صفارهرندی عصر یکشنبه در جلسه پرسش و پاسخ با خبرنگاران در حاشیه ششمین دوره طرح ولایت بسیج دانشجویی استان قزوین با اشاره به استیضاح وزیر علوم، تحقیقات و فناوری دولت یازدهم در مجلس شورای اسلامی، گفت: استیضاح توسط مجلس شورای اسلامی یک اقدام قانونی و مناسب از سوی مجلس است که برای در مسیر نگاه داشتن کابینه و وزیران آن و جلوگیری از بروز انحرافات احتمالی انجام می‌شود.

او گفت: در زمان تصدی بنده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت نهم نیز بارها برای ارائه مطلب و توضیح به مجلس فرا خوانده شدم و این‌گونه اقدامات مجلس امری غیرعادی نیست.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: در زمان تحویل گرفتن وزارت فرهنگ و ارشاد و اسلامی از دولت هشتم این وزارتخانه با مشکلات بسیاری روبه‌رو بود.

صفارهرندی یادآور شد: با اقدامات انجام شده در مدت چهارساله دولت نهم مجموع اقدامات انجام شده نشان می‌دهد که شاید فعالیت این وزار‌تخانه ایده‌آل نبوده باشد، اما در مقایسه با گذشته آن، عملکرد مثبت و ارزشمندی داشته است.

او درباره اینکه آیا احمدی نژاد دوباره به عرصه سیاست باز خواهد گشت یا خیر با اشاره به شناختی که از گذشته با محمود احمدی‌نژاد داشته، گفت: محمود احمدی‌نژاد از زمانی که به طور جدی و مستمر با اسفندیار رحیم‌مشایی رابطه پیدا کرده از شخصیت سابق خود فاصله گرفته است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: گاهی که ما به رفتارهای آقای مشایی اعتراض می‌کردیم وی مدعی می‌شد که از طرف رئیس‌جمهور اقداماتش را انجام می‌دهد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مجموع اقدامات اخیر محمود احمدی‌نژاد، بیانگر ورود مجدد وی به صحنه سیاست است.

 


23231

 

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.