امیری در نشست اصحاب رسانه با وزیر کشور:

پاسخگویی به رسانه از شاخصه‌های دموکراسی مورد قبول وزارت کشور است

دولت

تشکیل جلسات مختلف با مسئولان رسانه‌ها در وزارت کشور حکایت از اعتقاد وزیر کشور به رسانه‌ها و مطبوعات و نقشی که اصحاب رسانه‌ها می تواند به عنوان واسط میان مردم و دولت ایفا کند، دارد.

سخنگوی وزارت کشور تاکید کرد:پاسخگویی و اعتقاد به رسانه یکی از شاخصه‌های دموکراسی مورد قبول و تایید مقام وزارت کشور است.

به گزارش خبرنگار ایلنا حسینعلی امیری در نشست وزارت کشور با اصحاب رسانه ضمن گرامی داشت یاد و خاطره خبرنگاران شهید گفت: وزیر کشور در این دوره یک شخصیت رسانه‌ای است و اعتقاد او بر جایگاه خبر و رسانه ومطبوعات بر تمام کسانی که در این صحنه تلاش می‌کنند پوشیده نیست.

سخنگوی وزارت کشور با بیان اینکه وزیر کشور همواره در جلسات مختلف به بنده و آقای جمعه‌ای نسبت به اعتقاد به جایگاه مطبوعات و تقویت این جایگاه توصیه‌های فراوانی داشته است گفت: آقای رحمانی فضلی همواره بر فرهنگ نقد و بستر سازی پاسخگویی مسولان تاکید داشتند به گونه‌ای که در روزهای ابتدایی شروع مسئولیت وزارت خود در وزارت کشور، سخنگوی وزارت خانه راتعیین کرد و همواره بر گفتمان انقلاب اسلامی و عرصه ‌آزادی بیان و نقش رسانه‌ها در این مسئله تاکید داشتند.

قائم مقام وزیر کشور تاکید کرد: وزیر کشور به من دستور داده است که به استانداران و فرمانداران درخصوص اهتمام جدی در حمایت از رسانه‌ها دستوراتی را ابلاغ کنم.

وی خاطر نشان کرد: در آنجا که نیاز به تنویر افکار عمومی است، تعامل با رسانه‌ها و مطبوعات وجود داشته است و بنده و رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور در حد مقدور در خدمت عزیزان رسانه‌ها بوده‌ایم.

امیری یادآور شد: تشکیل جلسات مختلف با مسئولان رسانه‌ها در وزارت کشور حکایت از اعتقاد وزیر کشور به رسانه‌ها و مطبوعات و نقشی که اصحاب رسانه‌ها می تواند به عنوان واسط میان مردم و دولت ایفا کند، دارد.

وی افزود: من به حضار در این نشست اطمینان می دهم که پاسخگویی و اعتقاد به رسانه یکی از شاخصه‌های دموکراسی مورد قبول و تایید مقام وزارت کشور است.

کد N438193