حمایت برادر شهید صارمی از بروجردی

علاء الدين بروجردي,شهيد محمود صارمي

برادر شهید محمود صارمی در واکنش به اظهارات خدیجه روزبهانی - همسر شهید صارمی - گفت: این اظهارات شخصی است و تمام خانواده شهید محمود صارمی آن را تکذیب می‌کنند.

به گزارش ایسنا، حجت‌الله صارمی در واکنش به ادعای خدیجه روزبهانی مبنی بر اینکه علاءالدین بروجردی در طول 16 سال، ارتباطی با خانواده شهید صارمی نداشته است، به «باشگاه خبرنگاران» گفت: آخرین ارتباط آقای بروجردی با خانواده شهید صارمی، عیادت از پدر شهید در بیمارستان سیدمصطفی خمینی در هفته گذشته بوده است.

وی افزود: آقای بروجردی در طول سال‌های بعد از شهادت شهید محمود صارمی بارها به منزل ما آمده‌اند و همواره یار و یاور ما، شهدا و ایثارگران بوده و از خانواده شهید محمود صارمی تفقد کرده‌اند.

برادر شهید محمود صارمی تصریح کرد: خبر عدم ارتباط با خانواده شهید به نظر می‌رسد کار یک جناح سیاسی است که به دنبال برنامه شناسنامه به شدت برآشفته‌اند و همه سعیشان تخریب بروجردی در صحنه سیاسی کشور است.

وی همچنین در مورد ادعای خدیجه روزبهانی مبنی بر اینکه بروجردی شهید صارمی را اجبارا به مزار شریف بازگردانده است، افزود: طبیعی است که خبرنگاران برای انجام ماموریت زیر نظر ارگان خود عمل می‌کنند و این ادعا برای ما عجیب، غیرمنطقی و غیرقابل قبول است.

حجت‌الله صارمی تاکید کرد: این اظهارات مطرح‌شده از سوی خدیجه روزبهانی اظهارات شخصی است و تمام خانواده شهید محمود صارمی آن را تکذیب می‌کنند.

وی افزود: شهدا در راه انقلاب و نظام جان خود را داده‌اند و خانواده شهدا زیاده‌خواه نیستند.

انتهای پیام

کد N437267