طاهری در گفت‌وگو با ایلنا مطرح كرد:

پافشاری كمیسیون فرهنگی برای معرفی رسایی و نبویان در انتخابات هیات نظارت بر مطبوعات

سیاست داخلی

كمیسیون پس از بررسی پیشنهاد مطهری به این نتیجه رسید براساس اختیاراتش عمل كند و معرفی دو نفر برای عضو هیات نظارت بر مطبوعات كفایت می‌كند و نیاز به اضافه شدن افراد بیشتر نیست.

سخنگوی كمیسیون فرهنگی از پافشاری این كمیسیون در معرفی اعضای پیشنهادی برای هیات نظارت بر مطبوعات خبر داد.

سیدعلی طاهری در گفت‌وگو با خبرنگارایلناْ با اشاره به جلسه امروز كمیسیون فرهنگی گفت: در جلسه امروز طرح حمایت از احداث، تجهیز، نوسازی و مدیریت مساجد كشور و پیگیری امور نمازخانه‌ها مورد بررسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: در این جلسه همچنین نمایندگانی از مركز پژوهش‌ها، مركز تحقیقات حوزه علمیه، سازمان اوقاف و سازمان تبلیغات اسلامی در جلسه حضور داشتند و بحث‌های اولیه مطرح شد.

نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مسئله انتخابات نماینده مجلس در هیات نظارت بر مطبوعات بیان كرد: در این جلسه عنوان شد كه كمیسیون فرهنگی نسبت به رای‌گیری جلسات گذشته پافشاری می‌كند. آقای مطهری پس از آقایان رسایی و نبویان به عنوان ناظر مطرح بود كه امروز پیشنهاد كرد پس از او یعنی آقایان هروی و كامران به این اعضا اضافه شوند.

طاهری خاطرنشان كرد: كمیسیون پس از بررسی پیشنهاد مطهری به این نتیجه رسید براساس اختیاراتش عمل كند و معرفی دو نفر برای عضو هیات نظارت بر مطبوعات كفایت می‌كند و نیاز به اضافه شدن افراد بیشتر نیست.

کد N437194