دستور دادستان تهران برای پیگیری پرونده سقوط هواپیمای مسافربری

دادستان تهران,سقوط هواپيما

دادستان تهران دستور پیگیری پرونده سقوط هواپیمای مسافربری در اطراف فرودگاه مهرآباد را صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،عباس جعفری دولت آبادی دادستان عمومی و انقلاب تهران در گفت وگویی خبری در این باره اظهار کرد: از نخستین لحظه سانحه سقوط یک فرودند هواپیمای مسافربری در اطراف فرودگاه مهرآباد تهران دو نفر از معاونین دادستان تهران شامل سرپرست دادسرای امور جنایی و سرپرست دادسرای فرودگاه در محل حادثه حاضر شدند و اقدامات لازم برای حفظ صحنه صورت داده و دستورات مقتضی را برای انجام کارشناسی و پیگیری امور مربوط به اولیای دم صادر کردند.

وی افزود: تعداد 39 نفر از جان باختگان این سانحه با دستور مقام قضایی به سازمان پزشکی قانونی انتقال یافته و اقدامات لازم برای شناسایی هویت آنان توسط عوامل پزشکی قانونی از جمله از طریق آزمایش های دی ان ای آغاز شده است .

دادستان تهران ادامه داد: جعبه سیاه هواپیما نیز در محل سانحه کشف شده و برای بررسی علت سقوط با دستور مقام قضایی تحویل کارشناسان مربوطه گردیده است .

وی گفت: دو نفر از معاونین دادسرا با حضور در مراکز درمانی ضمن عیادت از مصدومان سانحه ، اظهارات آنان را در خصوص چگونگی بروز این سانحه اخذ کردند.

بر اساس اعلام دادستانی تهران در این سانحه اعضای یک خانواده 4 نفره از جمله مادر و نوزاد وی زنده مانده اند و تحقیقات قضایی در خصوص این سانحه کماکان ادامه دارد.

انتهای پیام

کد N437141

وبگردی