معاون سیاسی - امنیتی استاندار تهران خبر داد:

خنثی‌سازی عملیات انتحاری در روز قدس توسط سربازان گمنام امام زمان(ع)

دولت

باید به تجمعات و اعتراضات کارگری نگاه مدیریتی و دلسوزانه داشت و البته نباید اجازه داد این تجمعات برای نظام مشکل ایجاد کند./دف نهایی وقایع سوریه، عراق، لبنان و فلسطین، ایران است و اگر ما کوتاهی کنیم دیگر قابل جبران نیست.

معاون سیاسی - امنیتی استانداری تهران از خنثی‌سازی عملیات انتحاری در روز قدس خبر داد.

به گزارش ایلنا، صفرعلی براتلو عصر امروز در مراسم توزیع و معارفه مدیرکل امنیتی - انتظامی استانداری تهران گفت: ما باید زودتر از خبرنگاران اخبار مربوط به سقوط هواپیما را به وزارت کشور برسانیم و ما در این زمینه ضعف‌هایی داریم و باید بیشتر کار کنیم.

وی با بیان اینكه ما باید مجری قانون باشیم و اگر قانون را اجرا کرده و درست و منطقی در چارچوب وظایف خود اقدام کنیم، همه با ما همکاری می‌کنند و مردم نیز همیشه با ما هستند، اظهار داشت: شاید تا قبل از اتفاقات اخیر منطقه کسی ارزش امنیت را نمی‌دانست اما امروز همه و به ویژه جوانان متوجه شده‌اند که امثال داعش به هیچ‌کس رحم نمی‌کنند و به همین دلیل روز قدس امسال پرشورتر از سال‌های قبل برگزار شد زیرا مردم به جمهوری اسلامی امیدوارتر شدند.

معاون سیاسی - امنیتی استاندار تهران با بیان اینكه در روز قدس برای عملیات انتحاری تیمی فرستاده بودند، تصریح كرد: سربازان امام زمان توانستند تیم عملیات خرابكاری را بزنند و خنثی کنند. ما آنقدر قدرتمندیم که آنها نمی‌توانند ما را مستقیم بزنند.

براتلو با تاكید بر اینكه کشور ما با وجود همه فشارها در زمینه هسته‌ای صاحب مقام است، خاطرنشان كرد: امروز ایران در دنیا تعیین‌کننده و تأثیرگذار است و حقانیت نظام بیشتر شده است.

معاون سیاسی- امنیتی استانداری تهران با اشاره به ناامنی‌ها در برخی کشورهای منطقه ابراز داشت: هدف نهایی وقایع سوریه، عراق، لبنان و فلسطین، ایران است و اگر ما کوتاهی کنیم دیگر قابل جبران نیست.

وی تاكید كرد: ما اگر می‌خواهیم با موفقیت بیشتری عمل کنیم، باید پنج شاخص توکل به خدا، اخلاص، وحدت، استقامت و اطاعت از ولی فقیه و سلسله مراتب را رعایت کنیم.

براتلو در خصوص تجمعات كارگری هم یادآور شد: باید به تجمعات و اعتراضات کارگری نگاه مدیریتی و دلسوزانه داشت و البته نباید اجازه داد این تجمعات برای نظام مشکل ایجاد کند.

معاون سیاسی - امنیتی استاندار تهران پیگیری مصوبات شورای تأمین استان، پیشگیری از بروز مسائل امنیتی، پیگیری گسترش پایش سامانه‌های تصویری و ارزیابی دقیق شوراهای تأمین شهرستان‌ها را بخشی از وظایف مدیرکل امنیتی - انتظامی جدید استانداری تهران برشمرد.

کد N437001