جزئیات جلسه امروز استیضاح‌کنندگان در کمیسیون تلفیق؛

اصرار نمایندگان بر اعلام وصول استیضاح فرجی‌دانا توسط هیات رئیسه

مجلس

به گفته این نمایندگان با توجه به اینكه وزیر علوم در این فرصت یك ماهه نسبت به رفع دغدغه‌های استیضاح‌کنندگان اقدام عملی انجام نداده است، بنابراین نمایندگان معتقدند استیضاح باید پیگیری شود و این هفته باید از طریق مجلس اعلام وصول گردد.

یک نماینده مجلس از احتمال اعلام وصول استیضاح فرجی‌دانا در جلسه آینده مجلس شورای اسلامی خبر داد.

قاسم جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به جلسه امروز استیضاح کنندگان وزری علوم گفت: ظاهرا این دوستان بر این عقیده هستند که علی رغم مهلت یک ماهه‌ای که به وزیر داده شده بود اما خواسته‌ها و دغدغه‌های آنها هنوز پابرجاست و رفع نشده است.
وی افزود: نمایندگان استیضاح کننده در این جلسه اصرار داشتند که هیات رئیسه باید استیضاح وزیر علوم را در جلسه آینده مجلس اعلام وصول کند.
در همین رابطه محمدحسن آصفری یکی دیگر از اعضای کمیته پیگیری استیضاح وزیر علوم نیز به خبرنگار ایلنا، گفت: در جلسه امروز که با حضور استیضاح‌كنندگان برگزار شد، گزارشی از روند جلسات نمایندگان با وزیر علوم داشتیم، ارائه شد.
وی با اشاره به اینکه تقریبا تمامی استیضاح کنندگان بر اعلام وصول استیضاح فرجی‌دانا تاکید داشتند، یادآور شد: به گفته این نمایندگان با توجه به اینكه وزیر علوم در این فرصت یك ماهه نسبت به رفع دغدغه‌های استیضاح‌کنندگان اقدام عملی انجام نداده است، بنابراین نمایندگان معتقدند استیضاح باید پیگیری شود و این هفته باید از طریق مجلس اعلام وصول گردد.

 

کد N436802