اذعان وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی به شکست عملیات غزه و پیروزی مقاومت

وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی به شکست عملیات "صخره سخت" و پیروزی مقاومت در سوق دادن این رژیم به جنگ فرسایشی اعتراف کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از پایگاه خبری فلسطینی سما، شائول موفاز، وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی اظهار کرد: عملیات "صخره سخت" به اهداف خود نرسید و ما در واقع به جایگاهی رسیدیم که حماس و همراهانش آن را می‌خواستند و حماس در تحقق اهداف خود و کشاندن ما به جنگ فرسایشی موفق عمل کرد.

موفار با اشاره به اینکه تل‌آویو به سمت خطر پیش می‌رود و ساکنان آن احساس بی‌امنیتی می‌کنند، افزود: در حقیقت این روزها ساکنان اسرائیل اعتماد خود را به دولت از دست داده‌اند و به همین خاطر ما باید این اعتماد را به آنان بازگردانیم.

وی تصریح کرد: انتظار می‌رفت که عملیات صخره سخت اعتماد و امنیت را به مردم تل‌آویو بازگرداند اما احساس بی‌امنیتی که ساکنان جنوب اسرائیل از آن رنج می‌برند اوضاع را بسیار خطرناک کرده است.

شائول موفاز با انتقاد از عملکردی که رژیم صهیونیستی در جنگ با غزه پیش گرفته، افزود: این عملیات دیر آغاز شد و زود به پایان رسید، اهداف این عملیات محقق نشد و تیرها به هدف نخورد و ماحصل همه این‌ها این شد که مردم جنوب اسرائیل اعتماد خود را به دولت و کابینه امنیتی از دست داده‌اند. در واقع ما به جای تحقق اهداف خود، اهداف و خواسته‌های حماس را محقق ساختیم.

انتهای پیام

کد N436736