بيانيه حزب تمدن اسلامي در محكوميت جنايات غزه

احزاب و تشکلها

حزب تمدن اسلامی در بیانیه ای جنایات رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر متن بیانیه به این شرح است: جنايات روز افزون رژيم اشغالگر قدس و پشتيباني‌هاي همه جانبه آمريكا و قدرت‌هاي استكباري جهاني و بعضي از دولت‌هاي وابسته و دست‌نشانده منطقه، در فلسطين و بويژه غزه مظلوم، هر انسان آزاده‌اي را دردمند و قلوب آزادگان و مردم جهان را جريحه‌دار كرده است.

تخريب مساجد ـ منازل ـ و حتي بيمارستان‌ها، كشتار وحشيانه مردم بي‌پناه و بي‌گناه، قتل عام نزديك به دو هزار نفر و زخمي كردن نزديك به ده هزار نفر از كودكان معصوم و زنان و مردان سالخورده، چهره منفور و زشت استكبار جهاني و صهيونيست‌هاي خون‌آشام را به وضوح در معرض ديد و قضاوت جهانيان قرار داده است ولي صد افسوس كه هيچ فرياد اعتراضي از سازمان‌هاي بين‌المللي و مجامع به اصطلاح مدافع حقوق بشر شنيده نمي‌شود و رژيم غاصب و كودك‌كش صهيونيستي عليرغم ترس و وحشت از پايداري و پايمردي مجاهدان، گروه‌هاي مقاومت و مردم حق‌طلب غزه، همچنان به كشتار مردم بي‌گناه ادامه مي‌دهد و با حمايت وقيحانه آمريكا روز به روز بر جنايات ننگين خود مي‌افزايد.

حزب تمدن اسلامي با محكوم كردن اين ظلم‌ها و ددمنشي‌هاي آشكار و با اعتقاد راسخ به كلام جاودانه امام راحل عظيم‌الشان و خلف صالح ايشان مقام معظم رهبري مبني بر لزوم محو كامل رژيم غاصب صهيونيستي از نقشة جهان، و حاكميت مطلق مردم مظلوم فلسطين بر سرزمين‌هاي‌شان، از خداوند بزرگ پيروزي هرچه سريعتر مردم به خون نشسته غزه و نابودي رژيم اشغالگر و متجاوز صهيونيستي را مسئلت دارد.

ما اعتقاد داريم فريادهاي خشم‌آگين مسلمانان و آزادانديشان جهان به همراه كمك‌هاي مادي و معنوي براي اين مردم مظلوم، بدون شك فتح و نصرت الهي و نابودي جنايتكاران جهاني و صهيونيست‌ها را به دنبال خواهد داشت. انشااله.