نماینده خوزستان: 75 میلیون ایرانی از تیم هسته ای حمایت می کنند

مجلس

تهران- ایرنا- نماینده مردم خوزستان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تیم هسته ای بداند تا زمانی که حافظ خط قرمزهای نظام است تنها صدایی که از ایران عزیز می شنود، صدای حمایت 75 میلیونی ایرانی است.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، «سید شریف حسینی» روز یکشنبه در نطق میان دستور خود در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ایران اسلامی با منطقی محکم و بنیانی استوار توسط فرزندان انقلابی خود در برابر نظام سلطه ایستاده است.

وی تصریح کرد: ملت ایران تبلور عزت، استقلال و عظمت هستند و نماینده تمام آزادایخواهان جهان محسوب می شوند.

این نماینده مجلس در ادامه به مشکلات استان خوزستان اشاره کرد و گفت: خوزستان تاریخ گویای دفاع مقدس و مدیریت عاشورایی یک ملت است که باید به آن توجه ویژه ای شود.

حسینی تصریح کرد: توجه به احداث کارخانه در خوزستان برای رفع مشکل اشتغال و اهتمام برای ساخت مراکز درمانی باید لحاظ شود.

وی ادامه داد: متاسفانه تنها نیروگاه خوزستان نیروی بومی استخدام نمی کند؛ البته مشکلاتی همچون کمبود آب برای کشاورزا ن منطقه نیز وجود دارد و باید حل شود.

نماینده مردم خوزستان خاطر نشان کرد: هنوز زمین های باغ ملک و ایذه در کنار کارون 3 تشنه هستند؛ این استان از آلودگی هوا و مسمومیت رنج می برد و هنوز چرایی آن مشخص نیست که باید رسیدگی صورت گیرد.

حسینی با یادآوری سفر رییس جمهوری به استان خوزستان گفت: نخستین سفر استانی شما به این منطقه بود که شما از استفاده نشدن از نیروهای بومی گلایه کردید، اما آیا این تبعیض برطرف شده و دستوری در این باره صادر شده است؟

وی به مشکلات کارون نیز اشاره کرد و افزود: کارون قلب کشاورزی، زندگی ،معیشت و آینده خوزستان است و امیدواریم مسوولان اجرایی و همه دلسوزان به این استان و رفع دغدغه های آن توجه کنند.

سیام**7261**1572
کد N436404