رسایی: واحد حقوقی رییس جمهور با رسانه‌های فتنه‌گر برخورد کند

سیاسی

یک عضو جبهه پایداری مجلس از واحد حقوقی رئیس جمهور خواست تا با رسانه‌هایی که به گفته وی نسبت به مصوبه اخیر شورای عالی انقلاب فرهنگی درباره قرارداد بین المللی نفتی و ابلاغیه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جوسازی و فتنه گری کرده‌اند برخورد کند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایسنا، حمید رسایی با استناد به اصل 176 قانون اساسی و ماده 24 آیین نامه داخلی مجلس گفت: همانطور که مستحضرید مدتی قبل چند نفر از همکاران به برخی وزرا به صورت رسمی در خصوص یکی از مصوبات شورای عالی امنیت ملی تذکر دادند.

وی ادامه داد: چندی پیش با توجه به نقش سران فتنه در فتنه چند سال گذشته،شورای عالی امنیت ملی در نامه‌ای به رسانه‌ای تاکید کرد تا مواضع این افراد را بازتاب ندهند، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز برای انجام وظیفه خطاب به رسانه‌ها نامه‌ای صادر کرد اما جوسازیها توسط رسانه‌های فتنه گر آغاز شد ولی هیچ تذکری به این رسانه‌ها داده نشد.

نماینده‌ی مردم تهران با اشاره به دومین نامه‌ی وزرارت ارشاد خطاب به رسانه‌ها در خصوص منتشر نکردن مباحث مربوط به قرارداد بین المللی نفتی گفت: حالا وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در نامه‌ای مشابهی که محتوای آن مربوط به پرونده نفتی است خطاب به رسانه‌ها دستور داده‌اند هر چه ریاست جمهوی در خصوص این پرونده بیان می‌کند باید منعکس شود.

رسایی افزود: چرا مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی درنامه ی اول مورد هجمه رسانه‌ها قرار گرفت ولی در خصوص نامه‌ی دوم ضمن سکوت هیچ حمله‌ای به مسئولان نکردند! این رفتار تبعیض آمیز باید از سوی واحد حقوقی رئیس جمهور پیگیری شود.

این عضو جبهه پایداری در تذکری دیگر خواستار تعیین تکلیف 4 هزار نفر از افراد شرکت کننده در آزمون استخدامی وزارت نفت شد و افزود:‌ برای آزمون استخدامی نفت تجمعی برگزار شده است، وزیر نفت چرا تکلیف 4 هزار نفری را که در زندان هستند را روشن نمی‌کند.

وی افزود:‌ این آقایان بهتر است به جای پیگیری رفع حصرآن دو نفر، تکلیف این 4 هزار نفر را روشن کنند.

انتهای پیام

کد N436191