نماینده مردم شیراز در مجلس:برای آمریکا و رژیم اسراییل حیثتی نمانده است

مجلس,نماینده مردم شیراز

تهران ایرنا- نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد آمریکا و رژیم اسراییل در منطقه، گفت: برای این کشورها و ایادی آنها حیثیتی باقی نمانده است.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، «حسین ذوالانوار» در نطق میان دستور جلسه علنی روز یکشنبه مجلس اظهار داشت: این روزها آمریکا و دست پرورده هایش به جان هم افتاده و شرایط تلخی را رقم زده اند.

وی افزود: رژیم صهیونیستی نیز در غزه به کشتار مردم مظلوم می پردازد و البته خسارات مالی، جانی و حیثیتی بسیاری را دیده است؛ صهیونیست ها و حامیانشان در این جنگ دیگر توان و کارایی ندارند.

نماینده مردم شیراز در مجلس خاطرنشان کرد: امام راحل فرمودند توهم این که باید قدرت ها را احترام کنیم و نقش کدخدایی بدهیم در انتها موجب می شود که ما هر قدرت مادی را از خود قوی تر دیدیم در مقابل آن لنگ اندازیم و این فرمایش ایشان بوده است.

ذوالانوار تصریح کرد: کدخدا به خاطر قدرت نظامی اش کرسی موقت در دنیا دارد اما دیگر آبرو حیثیتی در اختیار ندارد.

وی خاطرنشان کرد: کدخدا و ایادی آن که آبرو و حیثیتی ندارند اکنون جنگ را داخل مسلمانان قرار داده اند و نتیجه آن فرسایش ذخایر انسانی، علمی و مالی کشورهای اسلامی است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر توجه به فرهنگ اشاره کرد و افزود: اهمیت فرهنگ از تنفس هم بیشتر است.

ذوالانوار در بخش دیگری از نطق خود به مسایل اقتصادی کشور پرداخت و اظهارداشت: در بخش اقتصادی باید به حجم واردات نگاه کنیم؛ متاسفانه اکثر پول ها در تهران جمع شده و این کلانشهر بزرگ تر و در عوض سایر نقاط لاغر تر می شود.

وی خطاب به رییس جمهوری گفت: آقای روحانی اگر می خواهیم زندگی جوانان ما خوب شود باید آن کلیدی را که در انتخابات نشان داده اید ازدست برخی وزرا بگیرید چون کلید را به خارجی ها داده اند و آنها برای جوانان خود اشتغال درست می کند.

نماینده مردم شیراز در مجلس ادامه داد: بیکاری و بدبختی اش برای ما است و بعد می گوییم زندگی جوانان ما روی غلتک است؛ امیدواریم روزی نیاید که بگوییم غلتک روی زندگی جوانان ما است.

ذوالانوار 17 مردادماه روز خبرنگار را نیز تبریک گفت و افزود: رسالت رسانه ها سنگین است و خبرنگاران خریدنی هم نیستند.

سیام**7261**1336
کد N436175