ابوترابی‌فرد با اشاره به سقوط هواپیما:

کمیسیون امنیت این حادثه را پیگیری کند

مجلس

خوشبختانه با پیگیری‌هایی که در خصوص مساله پرواز صورت گرفته بود ما شاهد این گونه حوادثی نبودیم و امیدواریم این حادثه نیز مورد پیگیری قرار گیرد تا دیگر شاهد چنین حوادثی نباشیم

نائب رییس مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز تاسف از سقوط هوایپیما،  از کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خواست تا این مسئله را پیگیری کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا حجت‌الاسلام سیدمحمدحسن ابوترابی‌فرد در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در کمال تاسف باخبر شدیم در ساعت 9.20 دقیقه صبح امروز یک فروند هواپیمای مسافربری که از تهران عازم طبس بود با حدود 40 سرنشین و خدمه خدوم پرواز متاسفانه در حوالی مهرآباد سقوط کرده و تعدادی از هموطنان ما به لقا حق پیوستند و حدود 9 نفر از سرنشینان نیز به بیمارستان منتقل شدند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد:برای خانواده‌های سوگوار و معزا از خداوند متعال صبر و اجر جمیل خواستاریم و برای برادران و خواهران خدوم پرواز که دعوت خداوند را لبیک گفتند علو درجات را از خداوند مسالت داریم.

وی از رئیس ریاست کمیسیون امنیت ملی درخواست کرد که بررسی این حادثه را به طور جدی در دستور کار خود قرار دهند.

حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد همچنین خاطرنشان کرد: خوشبختانه با پیگیری‌هایی که در خصوص مساله پرواز صورت گرفته بود ما شاهد این گونه حوادثی نبودیم و امیدواریم این حادثه نیز مورد پیگیری قرار گیرد تا دیگر شاهد چنین حوادثی نباشیم

کد N435970