در گفتگو با مهر اعلام شد:

درخواست فراکسیون رهروان از دولت برای خروج از رکود و کمک به غزه/ جزییات جلسه فراکسیون

مجلس

اعضای شورای مرکزی فراکسیون رهروان از دولت خواستند از همه توان بین المللی خود برای کمک برای مردم فلسطین و غزه استفاده کند.

صفر نعیمی رز سخنگوی فراکسیون رهروان مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی مهر با اشاره به جلسه امروز فراکسیون رهروان گفت: جلسه شورای مرکزی اعضای فراکسیون اصولگرایان رهروان مجلس شورای اسلامی امروز با حضور لاریجانی و ابوترابی برگزار شد و در ابتدای جلسه برخی از اعضای شورای مرکزی فراکسیون نکاتی را درخصوص ضرورت تخصیص بودجه های عمرانی به برخی مناطق بخصوص با نزدیک شدن به فصل سرما تاکید کردند.

به گفته سخنگوی فراکسیون رهروان اعضای این فراکسیون از دولت خواستند از همه توان بین المللی خود برای کمک به مردم فلسطین و غزه استفاده کنند.

نعیمی رز یکی دیگر از موضوعات مطرح شده در جلسه امروز را بحث حملات در عراق و موضوع گروهک های تروریستی داعش برشمرد و گفت: تاکید نمایندگان بر صیانت از تمامیت ارضی عراق و کمک برای خروج از شرایط فعلی این کشور بود.

سخنگوی فراکسیون رهروان با اشاره به شرایط رکود اقتصادی در کشور گفت: اعضای شورای مرکزی بر ضرورت ایجاد بستری برای خروج از این وضعیت و لزوم تدبیر از سوی دولت برای کنترل شرایط اقتصادی کشور تاکید کردند.