مروان البرغوثی:

تنها راه جلوگیری از جنایت های اسراییل، کشاندن آن به دادگاه جنایات بین المللی است

اسراییل

تهران-ایرنا-شبکه خبری المیادین روز شنبه گزارش داد،ˈمروان برغوثیˈاز رهبران ارشد زندانی جنبش فتح در زندان های رژیم صهیونیستی با اشاره به جنایت های وحشیانه این رژیم در نوار غزه، گفت: تنها راه جلوگیری از ددمنشی ها و جنایات اسراییل، کشاندن آن به دادگاه جنایات بین المللی است.

به گزارش المیادین، برغوثی با بیان اینکه باید تمام جنایت های اسراییل را برای ارائه به دادگاه جنایات بین المللی مستند کرد، گفت: ما تلاش می کنیم فرماندهی واحدی در صفوف نیروهای مقاومت ایجاد کنیم و جنبش تحریم ها علیه اسراییل را فعال سازیم.

وی در ادامه افزود: اسراییل در حملات خود علیه مردم غزه شیوه جدیدی در پیش گرفته و مناطقی که قبلا یک بار بمباران کرده و مردم پس از تخریب در آن پناه گرفتند، بار دیگر مورد هدف قرار می دهد.

این درحالی است که ˈفوزی برهومˈ سخنگوی حماس نیز پیشتر در سخنانی تاکید کرد که حماس از هیچ یک از خواسته های ملت فلسطین در مذاکرات با طرف اسراییلی در قاهره برای رسیدن به آتش بس دائمی عقب نشینی نمی کند.

فوزی برهوم در ادامه سخنانش افزود: ما هرگز به عقب بازنخواهیم گشت و مقاومت با همه توان در مقابل دشمن صهیونیستی ادامه می یابد.

تجاوزهای روز جمعه رژیم صهیونیستی (اولین روز پس از آتش بس) گرچه با تلفات کمتری همراه بود اما دو طرف بدون آن که هیات های مذاکره کننده خود را از قاهره فرا بخوانند به مقابله با یکدیگر ادامه می دهند.

رسانام**9329**1144/1547
کد N435099