اطلاعیه واحد روابط عمومی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران برای کمک به غزه

غزه,دانشجويي

روابط عمومی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران طی اطلاعیه ای از اقدامات این تشکل دانشجویی برای دفاع و حمایت از مردم غزه خبر داد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

از ابتدای شروع جنگ نابرابر رژیم گرگ صفت و کودک کش صهیونیستی در غزه، فرزندان راستین انقلاب در دانشگاه های کشور پیشاپیش مردم ایران اسلامی، از روی تکلیف شرعی خود، ضمن اعتراض به این فجایع هولناک، حمایت و هم دستی امریکای جنایتکار و سکوت مجامع بین المللی و سران کشورهای مرتجع عربی را محکوم کردند.

اما از آنجا که به فرموده رهبر انقلاب اسلامی همه مجاهدان فلسطین و همه مؤمنان دنیای اسلام به هر نحو ممکن موظف به دفاع از زنان و کودکان و مردم بی دفاع غزه اند و هر کس در این دفاع مشروع و مقدس کشته شود، شهید است و امید آن خواهد داشت که در صف شهدای بدر و احد در محضر رسول الله صلی الله علیه و آله محشور شود، دانشجویان نیز آمادگی خود را برای قدم نهادن در راه سالار شهیدان و اعزام به غزه برای نبرد با رژیم صهیونیستی، اعلام کردند.

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران نیز با ثبت نام از متقاضیان اعزام به فلسطین آمادگی خود را اعلام کرد، که در مرحله اول نام نویسی اسامی 313 نفر به منظور دفاع از این مردم مظلوم در برابر سفاکان صهیونیستی آماده شد. مشخصات کامل این 313 نفر از دانشجویان متقاضی اعزام به غزه، در اختیار مسئولین کشور قرار خواهد گرفت تا طبق صلاحدید مقامات مسئول اقدام شود.

هم چنین کمک های نقدی دانشجویان نیز به منظور کمک به مردم غزه و تجهیز کرانه باختری در اختیار مسئولین قرار گرفت. لازم بذکر است دانشجویان می توانند با مراجعه به سایت esteshhadi.ir کمک های نقدی خود را به منظور تجهیز نظامی مردم فلسطین بصورت آنلاین پراخت کنند.

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران با یادآوری موضع جمهوری اسلامی ایران که حمایت از هر حرکت ضدصهیونیستی در جهان است، بر راهبرد مسلح کردن کرانه باختری تاکید دارد.

انتها پیام

کد N434574