با اشاره به آغاز مجدد درگیری ها در غزه؛

حقیقت‌ پور: رژیم صهیونیستی تابع منطق زور است

مجلس شوراي اسلامي,غزه,كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به عدم پایبندی رژیم صهیونیستی به تعهدات و قواعد بین‌المللی گفت که این رژیم به جز منطق زور تابع منطق دیگری نیست.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به عدم پایبندی رژیم صهیونیستی به تعهدات و قواعد بین‌المللی گفت که این رژیم به جز منطق زور تابع منطق دیگری نیست.

منصور حقیقت پور در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به آغاز مجدد خشونت‌ها در غزه، اظهار کرد: رژیم صهیونیستی مجموعه‌ای نیست که به قوانین بین‌المللی و انسان‌دوستانه تعهدی داشته باشد لذا قطعا باید جوابشان را با گلوله، موشک و بمب داد.

وی افزود: در شرایطی که صهیونیست‌ها قاعده بازی را رعایت نمی‌کنند، حقوق مردم غزه را به رسمیت نمی‌شناسند و به مردم احترام نمی‌گذارند چاره‌ای جز مقاومت مردم اسلامی در منطقه نیست و هر کس می‌تواند باید سنگ، سلاح، دارو یا غذا بردارد و جهان اسلام یکپارچه به خروش انقلابی بیاید و مردم غزه پرچمدار این مبارزه باشند تا به سمت اسقاط دولت اسرائیل برویم.

نماینده مردم اردبیل در مجلس اضافه کرد: اسرائیل رژیمی غاصب است که اراضی مردم را گرفته و در آنجا یک دولت غصبی ایجاد کرده است، این رژیم به جز منطق زور تابع هیچ منطق دیگری نیست لذا باید منطق قدرتمندانه جهادی و انقلابی را بر سر اسرائیلی‌ها فرو بیاوریم.

حقیقت پور با اشاره به انفعال سازمان‌ها و مجامع بین‌المللی نیز گفت: سکوت سازمان‌ها و مجامع بین‌المللی در قبال کشتار مردم در غزه نشان داد که این سازمان‌ها بی‌خاصیت و کرم‌زده هستند و نیاز به بازسازی مجدد دارند.

وی در پایان یادآور شد: کشورهایی مثل آمریکا که دم از حقوق بشر می‌زنند هم ظاهرا تعریف دیگری از بشر دارند و تنها اسرائیلی‌ها را بشر می‌دانند، زیرا تنها این موضوع می‌تواند دلیلی برای سکوت و حتی همراهی آنها با صهیونیست‌ها باشد.

انتهای پیام

کد N434013