پیام تبریک سازمان بسیج دانشجویی به‌مناسبت روز خبرنگار

سازمان بسیج دانشجویی کشور با صدور پیامی روز خبرنگار را به تمامی فعالان عرصه خبر و اطلاع‌رسانی تبریک گفت.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، متن این پیام به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

«ن وَالقَلَمِ وَ ما یَسْطُرُونَ»

در بیان قداست قلم همین بس که پروردگار در کتاب خود به آن سوگند یاد می‌کند و این قداست باری سنگین بر دوش فعالان رسانه نهاده است که در اطلاع رسانی و پوشش وقایع جامعه تعهد و روشنگری حقایق را فراموش نکنند.

بی تردید بزرگترین حقیقت امروز جامعه بشری در حوزه رسانه جریان‌های وارونه اطلاع‌رسانی نظام سلطه بین الملل و عدم توجه به حقوق ملت‌های مظلوم در این رسانه‌هاست. رسانه‌هایی که بیشتر ابزار و آلت دست سیاستگذاران و اربابان منفعت طلب خود هستند تا منادی حقایق جامعه.

انقلاب اسلامی ایران با پیروزی خود و با باز نمودن افقی جدید در همه مناسبات جهانی همواره بدنبال حقیقت جویی و عدالت طلبی بوده و هست. از این رو رسالت خبرنگاران انقلابی کشور عزیزمان ایران در گسترش پیام محوری انقلاب به جهانیان و مقابله با امپراطوری رسانه‌ای دروغین غرب بس سنگین و دشوار است، که با وجود تمامی تلاش‌های انجام گرفته در این مدت هنوز راهی طولانی در رسیدن به سرمنزل مقصود عرصه اطلاع رسانی در پیش است که با همت والا و استقامت پولادین عزیزان این مهم دستیافتنی‌تر از همیشه خواهد بود.

بی شک تلاش خبرنگاران و رسانه‌های متعهد و انقلابی نظام جمهوری اسلامی در پاسداری از اصول نه شرقی و نه غربی و پایبندی بر اصول و وظایف انقلابی خود، راه را برای سودجویان و منفعت طلبان جریانات سوء رسانه‌ای برای پیشبرد اهداف خود در معکوس جلوه دادن واقعیت‌ها بسته است، اما همواره شاهد نفوذ فرصت طلبانی در پوشش خبرنگار و رسانه در بین عزیزان رسانه‌ای بوده‌ایم که در مواردی متعدد موجب خدشه دار شدن واقعیات جامعه شده است که این موضوع هوشیاری کامل خبرنگاران عزیز و رسانه‌های متعهد کشور را می‌طلبد.

از تمامی عزیزانی که با حضور خود، در پوشش فعالیت‌های متنوع بسیج دانشجویی این یادگار امام راحل، از هیچ تلاشی دریغ ننموده‌اند و با اطلاع‌رسانی بموقع از تلاش‌های بی وقفه جوانان انقلابی دانشجو در دانشگاه‌های کشور سهم بسزایی در اثرگذاری و رشد دانشجویان بسیجی داشته‌اند، تشکر و قدردانی می‌نماییم.

روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی کشور ضمن تبریک روز خبرنگار به همه برادران و خواهران و همکاران عرصه خبر و اطلاع‌رسانی، از درگاه خداوند متعال سلامت و بهروزی و توفیق روزافزون در این عرصه مقدس را برای خبرنگاران متعهد و عزیز رسانه‌های انقلابی ایران اسلامی، خواستار است.»

انتهای پیام

کد N432722