آصفری به ایلنا خبر داد:| 193071

وزیرعلوم فردا به نمایندگان متقاضی استیضاح گزارش می‌دهد

مجلس

متقاضیان استیضاح بنا بر گزارشی که فردا وزیر علوم ارائه می‌دهد تصمیم نهایی را برای اجرا یا توقف استیضاح خواهند گرفت/طرح استیضاح وزیر علوم دلایل متعددی داشته که بحث دانشجویان ستاره دار یکی از این دلایل است.

نماینده مردم اراک و کمیجان از برگزاری جلسه‌ای دیگر بین نمایندگان متقاضی استیضاح وزیر علوم با حضور وزیر در روز شنبه ۱۸ مرداد خبر داد.

محمد حسن آصفری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا با اشاره به جلسه پیشین وزیر علوم با تعدادی از نمایندگان متقاضی استیضاح وزیر، اظهار کرد: همچنان که پیش‌تر نیز اعلام شد دلایل طرح استیضاح وزیر علوم همچنان به قوت خود باقی است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس همچنین از برگزاری جلسه‌ دیگری بین نمایندگان متقاضی استیضاح وزیر علوم با حضور وزیر در روز شنبه ۱۸ مرداد خبر داد و افزود: در این جلسه عملکرد وزیر علوم در این مدت مورد بررسی قرار می‌گیرد و در ‌‌نهایت گزارشی از این اقدامات تهیه می‌گردد و در اختیار استیضاح کنندگان قرار می‌گیرد و متقاضیان استیضاح بنا بر این گزارش تصمیم نهایی را برای اجرا یا توقف استیضاح خواهند گرفت.

وی در پاسخ به سوالی در خصوص صحت این خبر مبنی بر اینکه اگر وزیر علوم بحث بازگشت دانشجویان ستاره‌دار به دانشگاه‌ها را منتفی کند، استیضاح منتفی خواهد شد، گفت: چنین بحثی نبوده بلکه طرح استیضاح وزیر علوم دلایل متعددی داشته که بحث دانشجویان ستاره‌دار یکی از این دلایل است.

کد N432449