سردار نقدی:

رسانه‌ها با ایستادگی مقابل رسانه‌های استکبار مدعیان دروغین حقوق بشر را رسوا کنند

سیاست داخلی

امسال باید با ایستادگی در برابر هجمه فرهنگی، تعالی فرهنگی داشته و با ایفای نقش خود در اقتصاد مقاومتی، از این طرح و نظریه در صنعت و بازار استفاده کنیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: رسانه‌های ما باید در برابر امپراطور رسانه‌ای استکبار ایستاده و مستکبران دروغی را که مدعی دموکراسی، آزادی و حقوق بشر هستند، رسوا کنند.

به گزارش ایلنا به نقل روابط عمومی سپاه عاشورا، سردار محمدرضا نقدی در حاشیه یادواره 500 شهید اصناف آذربایجان شرقی اظهار کرد: امروز دشمنان با انحصار رسانه‌ای خفقان مخفی را به وجود آوردند که نگذارند صدای آزادی خواهان به دنیا برسد و نقش رسانه این است که همچون مردم غزه با کمترین امکانات در مقابل همه قدرت‌های مستکبر بایستد.

وی با بیان اینکه خبرنگاران باید حرف دل مردم مظلوم و مستضعف را به دنیا برسانند، تاکید کرد: از شاخه‌های مظلومیت دنیا همین غزه است و همه جای ممالک اسلامی (آفریقای مرکزی، مصر، فلسطین، اردن، لیبی، عراق، سوریه و لبنان) امروز درگیر همین مصیبت‌ها بوده که جا دارد رسانه‌ها بیشتر روی این مسائل کار کنند.

وی گفت: رسانه‌های ما باید در برابر امپراطور رسانه‌ای استکبار ایستاده و مستکبران دروغی را که مدعی دموکراسی، آزادی و حقوق بشر هستند، رسوا کنند.

نقدی در بخش دیگری از سخنان خود جهاد فرهنگی و اقتصادی را اولویت نخست بسیج برای امسال(سال 93) عنوان و بیان کرد: امسال باید با ایستادگی در برابر هجمه فرهنگی، تعالی فرهنگی داشته و با ایفای نقش خود در اقتصاد مقاومتی، از این طرح و نظریه در صنعت و بازار استفاده کنیم.

یادواره 1000 شهید جوشکار، تراشکار، آهنگر و آهن‌فروش سراسر کشور و 500 شهید اصناف و بازاری آذربایجان‌شرقی با حضور سردار نقدی رئیس بسیج مستضعفین و غلام عسکر کریمیان فرمانده سپاه عاشورا در سرای مظفریه تبریز (بزرگترین بازار سرپوشیده جهان) برگزار شد.

کد N432132