نماینده لنگرود خبر داد

مراحل اولیه ایجاد پالایشگاه نفتی در لنگرود

پالايشگاه

نماینده لنگرود با اشاره به ایجاد پالایشگاه نفتی در شهرستان لنگرود، گفت: باید بتوانیم با جذب سرمایه‌گذاری‌های بخش خصوصی، استان را تقویت کنیم و باید فارغ از بروکراسی‌های اداری با دید تقویت به بخش خصوصی بنگریم و فضایی ایجاد کنیم تا مشکل اشتغال و معضل بیکاری در استان حل شود.

مهرداد لاهوتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه گیلان، درخصوص ساخت مسکن ‌مهر لنگرود اظهار کرد: با توجه به تعویض دولت‌ها، اما خوشبختانه تغییری در احداث ایجاد نشد و از نظر واحدها بیشترین تعداد متعلق به شهرستان لنگرود است.

وی افزود: 2 هزار و 40 واحد تعداد واحدهای این سایت است که طی دو فاز تعداد 896 واحد تحویل داده شده و اکنون تعدادی از خانوارها نیز ساکن هستند که البته طی هفته دولت بطور رسمی افتتاح می‌شوند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با توجه به کمی تعداد متقاضیان همچنان پروژه مسکن مهر پیشرفت بالای 70 درصد دارد اما از مردم گیلان دعوت می‌کنیم که در صورت تمایل می‌توانند ثبت‌نام کنند و البته این سایت از نظر چشم‌انداز منحصر به فرد است.

نماینده مردم لنگرود با اشاره به ایجاد پالایشگاه نفتی در شهرستان لنگرود، گفت: بحث پتروشیمی توسط یکی از شرکت‌های مطرح شده در مراحل اولیه مطالعاتی است که در صورت وقوع پالایشگاه فرآورده‌های نفتی تا حدودی مشکل اشتغال شهرستان و استان حل می‌شود.

لاهوتی با اشاره به اینکه دولت 500 هزار نفر نیروی انسانی اضافه دارد، بیان کرد: باید بتوانیم با جذب سرمایه‌گذاری‌های بخش خصوصی، استان را تقویت کنیم و باید فارغ از بروکراسی‌های اداری با دید تقویت به بخش خصوصی بنگریم و فضایی را ایجاد کنیم تا مشکل اشتغال و معضل بیکاری در استان حل شود.

انتهای پیام

کد N431929