معاون سیاسی دفتر رئیس‌جمهور:

تحریک افکار عمومی برای خدشه به آرامش و امید سیاستی ناکام است/دولت در التهابات حضور نخواهد یافت

دولت

معاون سیاسی دفتر رئیس‌جمهور در صفحه شخصی خود در توئیتر التهاب‌زایى از طریق تحریک افکار عمومى را روشى نامناسب دانست و نوشت: این روشى سازنده براى دلسوزى در امور مردم و کشور، و یا دین و دولت نیست و مطمئن باشید دولت در این التهابات حضور نخواهد یافت.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، حمید ابوطالبی نوشت: این اقدامی ناپسند است که اگر دولت حاضر به حضور در التهاب‌زایى‌ها نشد، جامعه را ملتهب کرده و بکوشیم تا فشار افکارعمومى را بر دولت افزایش دهیم.

معاون سیاسی دفتر رئیس‌جمهور تحریک افکار عمومى و ایجاد ناامیدى برای خدشه‌دار ساختن آرامش و امید که "بزرگ‌ترین دستاورد کشور در انتخابات غرورآفرین سال گذشته است" را سیاستی ناکام دانست و نوشت: چرا در آستانه یک‌سالگى دولت، عده‌اى به این فکر افتاده‌اند که برخى اقدامات در مورد زنان و مردان، و یا بعضى سخنان خلاف اخلاق و شرع و... ضرورت جامعه ما است؟

ابوطالبی در ادامه این افراد را با عنوان دوستان گرامی مخاطب قرار داده و نوشته است: هر جامعه‌اى مسائل بی‌شمارى دارد که هر روز مى‌توان آن را دستکارى کرد و براى مردم التهاب آفرید. مى‌توان با دست زدن به اقداماتى و یا حمایت از موضوعاتى، تلاش کرد تا دولت را مجبور به تبعیت کرد؛ اگرچه این خیالى باطل باشد.

معاون سیاسی دفتر رئیس‌جمهوری بار دیگر با مخاطب قرار دادن این افراد با عبارت دوستان گرامی می‌نویسد: این روشى سازنده براى دلسوزى در امور مردم و کشور، و یا دین و دولت نیست و مطمئن باشید دولت در این التهابات حضور نخواهد یافت.