پس از انجام سفری دو روزه به چهارمحال و بختیاری

رئیس‌جمهور شهرکرد را به مقصد تهران ترک کرد

رييس‌جمهور,چهارمحال و بختياري,حسن روحاني,سفر روحاني

رئیس‌جمهور که برای انجام سفری دو روزه دیروز (چهارشنبه) وارد استان چهارمحال و بختیاری شده بود، پس از انجام این سفر شهرکرد را به مقصد تهران ترک کرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) اعزامی به شهرکرد، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی صبح چهارشنبه وارد استان چهارمحال و بختیاری شد و برای دیدار عمومی با مردم این استان به ورزشگاه انقلاب این شهر رفت.

رئیس‌جمهور در ادامه با نمایندگان عشایر و روستاییان استان چهارمحال و بختیاری دیدار و گفت‌وگو کرد و نظرات آنها را در مورد مسائل مختلف شنید.

شرکت در جلسه توسعه و سرمایه‌گذاران و دیدار با اقتصاددانان استان چهارمحال و بختیاری از دیگر برنامه‌های روحانی در این سفر بود. وی سپس از پروژه مجتمع فولاد چهارمحال و بختیاری بازدید کرد.

رئیس‌جمهور کشورمان در پایان روز نخست سفر خود نیز با علما، ایثارگران و برگزیدگان استان چهارمحال و بختیاری دیدار و گفت‌وگو کرد.

روحانی در روز دوم سفرش در جلسه شورای اداری استان شرکت کرد و در پایان برنامه‌های این سفر نیز در یک نشست خبری با حضور خبرنگاران به پرسش‌های آنها پاسخ داد.

اشتغال، ضرورت توقف پروژه تونل گلاب، توجه به کارون و زاینده‌رود، با اهمیت دانستن بحث مهاجرت روستاییان به شهرها، توجه به کشاورزی استان، مدنظر قرار دادن مشکل آب در استان چهارمحال و بختیاری و اهمیت به عشایر استان از مهم‌ترین مشکلات و مسائلی بود که مردم این استان در دیدارهای مختلف با رئیس‌جمهور مطرح کردند.

انتهای پیام

کد N431156