تکفیریها بزرگترین دشمنان دین اسلام/

ربودن 400 زن توسط داعش و اجبار آنها به جهاد نکاح

آفریقا و خاورمیانه

رسانه های عراقی از ربودن 400 زن توسط گروه تروریستی صهیونیستی داعش و اجبار آنها به فحشا تحت دروغی به نام جهاد نکاح در پایگاه تروریست ها خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المسله، یک منبع امنیتی در استان نینوا روز گذشته اعلام کرد که گروه تروریستی داعش 400 زن ایزدی(طایفه ای از کردها) را در منطقه سنجار در این استان ربوده است.

این منبع که خواست نامش فاش نشود افزود: تروریست های داعش این زنان را در پایگاه های خود و برای آنچه به زعم خود جهاد نکاح می نامند تقسیم کرده اند.

جمعیت هلال احمر عراق دوشنبه شب اعلام کرد که تروریست های داعش شماری از زنان مسیحی و ایزدی را پس از بازداشت خانواده هایشان در فرودگاه تلعفر ربوده و به مکان نامعلومی برده اند. هدف داعش از این اقدام فروش این زنان به عنوان کنیز بوده است.

محمد الخزاعی یکی از مسئولان جمعیت هلال احمر عراق با اعلام این خبر افزود: داعشی ها بیش از 100 خانواده را در فرودگاه تلعفر بازداشت کردند و پس از کشتن مردان آنها، زنان و کودکان را به اسارت گرفتند.

تروریست های داعش در آستانه عید فطر نیز طی فراخوانی در موصل از زنان و دختران ساکن در این شهر خواسته بودند در جهاد نکاح مشارکت کنند در غیر اینصورت مجازات خواهند شد.