مجمع روحانیون مبارز: مقاومت مردم غزه جای تقدیر دارد/ جنایات داعش بدترین آسیب به اسلام است

جلسه,به ریاست خاتمی

تهران- ایرنا- مجمع روحانیون مبارز در آخرین جلسه خود به ریاست حجت الاسلام سید محمد خاتمی ضمن بررسی حوادث فلسطین و تقدیر از مقاومت کم نظیر مردم ونیروهای رزمنده در غزه، جنایت کم نظیر رژیم صهیونیستی در نسل کشی و زیر پا گذاشتن کلیه مقررات بین المللی را به شدت محکوم کرد.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا، جلسه مجمع روحانیون مبارز شب گذشته به ریاست حجت الاسلام والمسلمین سید محمد خاتمی برگزار شد که در بخش هایی از این جلسه حوادث خونین فلسطین مورد بررسی قرار گرفت.

مجمع روحانیون ازهمه مردم آزادیخواه دنیا ومسلمانان غیور ورهبران مذهبی ادیان درخواست می کند که با پشتوانه دینی و اعتقادی مشترک ضد ظلم، هواداران خود را به حمایت همه جانبه از مردم مظلوم غزه فراخوانند.

همچنین در این جلسه درباره جنایات گروه تروریستی داعش، به همه مردم منطقه هشدار داده شد که این جنایات که بنام اسلام صورت می گیرد، می تواند بدترین آسیب را به اسلام در اذهان بین المللی وارد نماید . به همین دلیل از مردم مسلمان منطقه و بخصوص دولت و مردم عراق می خواهیم که با تمام توان جلو این گروه های تروریستی مقاومت کنند و از شیعیان عراق خواسته می شود که نظرات دلسوزانه مرجعیت را نصب العین خود قرار دهند و عراق را از خطر تجزیه و خونریزی نجات بخشند.

مجمع روحانیون مبارز با بحث در مسایل مختلف داخلی، از مردم شریف ایران که در شرایط خونبار فعلی منطقه در راهپیمایی بزرگ روز قدس شرکت پر معنا و هوشمندانه داشتند نیز تقدیر نمود.

سیام**7261 ** 1418
کد N427473

خواندنی از سراسر وب