۰

حیدرپور: سازمان‌های بین‌المللی جنایات صهیونیست‌ها در غزه را متوقف کنند

  • ۵بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
غزه

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خواستار عکس‌العمل فوری سازمان‌های بین‌المللی نسبت به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه و توقف این جنایات شد.

عوض حیدرپور در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: حادثه‌ای که در غزه اتفاق افتاده به اقرار همه کارشناسان سیاسی یک نسل‌کشی و جنایت جنگی است بنابراین سازمان‌های بین‌المللی، ملت‌ها و دولت‌ها باید واکنش مناسبی نسبت به آن داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه فلسطین در آینده آزاد خواهد شد، افزود: البته این امیدبخشی آینده مانع و دلیلی برای کوتاهی سران کشورها و مجامع بین‌المللی نیست که به جنایات صهیونیست‌ها رسیدگی نکنند و ما امیدواریم سازمان‌های بین‌المللی هر چه زودتر اقدام عملیاتی در این زمینه انجام دهند و جلوی خشونت‌ها را بگیرند.

نماینده مردم شهرضا در مجلس یادآور شد: متاسفانه کشورهای منطقه که باید همراه فلسطین باشند، هم‌پیمان با رژیم صهیونیستی شده‌اند و دست‌شان با این جنایتکاران در یک کاسه است و از یک جا ارتزاق می‌کنند چرا که همه آنها تحت سیطره سلطه جهانی و آمریکا هستند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر لزوم حمایت همه‌جانبه جمهوری اسلامی از فلسطین خاطرنشان کرد: ایران باید علاوه بر حمایت‌های معنوی، از ملت فلسطین حمایت مادی هم داشته باشد زیرا دلیلی ندارد ما در این راستا کوتاهی کنیم و باید هر کمکی که از دست ما ساخته است برای ملت فلسطین انجام دهیم.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.