حجت الاسلام علوی: شمشیر وزارت اطلاعات به روی اصولگرا و اصلاح طلب کشیده نمی شود

ایرنا نوشت:

وزیر اطلاعات کشور گفت: بها دادن به مردم، دستاوردهای ارزشمند و ماندگاری برای کشور دارد.

حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمود علوی روز دوشنبه در نشست شورای اداری استان سمنان گفت: اگر به مردم بها داده شود، در جامعه شاهد ناهنجاری های مختلف نخواهیم بود و آنها ضامن امنیت جامعه می شوند.

علوی گفت: مردم وقتی که امنیت روانی و آرامش روحی داشته باشند به دنبال ایجاد ناهنجاری نمی روند.

او گفت: وزارت اطلاعات شمشیری است که برای گردن دشمنان نظام اسلامی تیز شده است.

او گفت: این شمشیر به روی خودی ها، با هر نوع گرایش اصولگرایی و اصلاح طلبی کشیده نمی شود زیرا تمام این ها فرزندان نظام جمهوری اسلامی هستند .

او با بیان اینکه با این رویکرد وزارت اطلاعات آرامشی در جامعه به وجود می آید که امنیت برای نظام با کمترین هزینه تامین می شود، ادامه داد: مردم وقتی از امنیت برخوردار شوند، حضورشان در صحنه های مختلف پرشورتر می شود.

علوی با اشاره به هجمه ها و نا امنی های برخی کشورهای منطقه، گفت: امروز امنیتی در ایران اسلامی حکمفرماست که می تواند زمینه ساز تحقق آرمان رهبری در عرصه های اقتصادی و فرهنگی باشد.

او گفت :با تلاش دولتمردان شاهد جذب و دلگرمی سرمایه گذاران، تسهیل در امور اداری سرمایه گذاری و کارآفرینی برای توسعه کشور هستیم.

او گفت: با تعامل بخشهای مختلف کشور امیدواریم فرهنگ اسلامی و انسانی ارزشمندی در کشور شکوفا شود.

او گفت: امنیتی در جامعه پایدار است که متکی به باورهای مردم باشد و فرهنگی که بر اقتصادی شکوفا و امنیتی پایدار استوار باشد قابل اتکاست.

وزیر اطلاعات کشور سمنان را از استانهای با امنیت بالا و از کم مساله ترین استانهای کشور در مسایل امنیتی توصیف کرد که این امر برخاسته از طبع سالم مردم استان سمنان است.

در نشست شورای اداری استان سمنان، ˈموسویˈ به عنوان مدیرکل اطلاعات این استان معرفی شد.

 

23231

 

کد N425881