بازداشت اعضای یک گروهان اسرائیلی به دلیل هراس از مشارکت در جنگ غزه

رژيم صهيونيستي

سایت عبری زبان 0404 صبح امروز (دوشنبه) فاش کرد که یک گروهان کامل در تیپ گولانی در پی نپذیرفتن دستور فرمانده خود مبنی بر ورود به منطقه الشجاعیه در شرق شهر غزه راهی زندان شده‌اند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این سایت عبری زبان اعلام کرد که سر باز زدن این نیروها از ورود به منطقه الشجاعیه به دلیل هراس آن‌ها از درگیری‌های شدید در این منطقه صورت گرفت که به کشته شدن یکی از سربازان و زخمی شدن چند تن از آن‌ها انجامیده است.

سایت 0404 اعلام کرد که تعداد زیادی از این گروه‌ها به 20 روز حبس محکوم شده‌اند و تعداد دیگری وادار شدند تا در داخل گردان 51 وابسته به تیپ گولانی مشغول به فعالیت شوند.

از سوی دیگر و علی رغم آن که ارتش رژیم صهیونیستی توقف عملیات زمینی علیه نوار غزه را اعلام کرده است، اما شبکه 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد که بیشتر شهرک‌نشینان ساکن مناطق اطراف نوار غزه نپذیرفتند که به محل سکونت خود بازگردند.

این شبکه با اعلام این که این اقدام آن‌ها به دلیل هراسشان از اصابت موشک‌های مقاومت به این مناطق بوده است،‌ تاکید کرد که جنبش حماس موفق شده است که اعتماد شهرک‌نشین‌ها را نسبت به امنیت در این مناطق متزلزل سازد.

اخیرا نیز شبکه دو تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرده بود که 15 سرباز صهیونیستی برای اینکه به جنگ غزه نروند به خود تیراندازی کرده‌اند.

انتهای پیام

کد N425701