علوی: شمشیر وزارت اطلاعات برای گردن دشمنان نظام اسلامی تیز شده است

امنیت,مردم

سمنان - ایرنا - وزیر اطلاعات کشور گفت: وزارت اطلاعات شمشیری است که برای گردن دشمنان نظام اسلامی تیز شده است .

حجت الاسلام و المسلمین ˈسیدمحمود علویˈ روز دوشنبه در نشست شورای اداری استان سمنان افزود: این شمشیر به روی خودی ها، با هر نوع گرایش اصولگرایی و اصلاح طلبی کشیده نمی شود زیرا تمام این ها فرزندان نظام جمهوری اسلامی هستند .

وی با بیان اینکه با این رویکرد وزارت اطلاعات آرامشی در جامعه به وجود می آید که امنیت برای نظام با کمترین هزینه تامین می شود، ادامه داد: مردم وقتی از امنیت برخوردار شوند، حضورشان در صحنه های مختلف پرشورتر می شود.

ویز اطلاعات گفت :بهاء دادن به مردم دستاوردهای ارزشمند و ماندگاری برای کشور دارد.

علوی افزود: مردم وقتی که امنیت روانی و آرامش روحی داشته باشند به دنبال ایجاد ناهنجاری نمی روند.

وی خاطرنشان کرد: اگر به مردم بهاء داده شود، در جامعه شاهد ناهنجاری های مختلف نخواهیم بود و آنها ضامن امنیت جامعه می شوند.

علوی با اشاره به هجمه ها و نا امنی های برخی کشورهای منطقه، اظهار کرد: امروز امنیتی در ایران اسلامی حکمفرماست که می تواند زمینه ساز تحقق آرمان رهبری در عرصه های اقتصادی و فرهنگی باشد.

وی گفت :با تلاش دولتمردان شاهد جذب و دلگرمی سرمایه گذاران، تسهیل در امور اداری سرمایه گذاری و کارآفرینی برای توسعه کشور هستیم.

وی اضافه کرد: با تعامل بخشهای مختلف کشور امیدواریم فرهنگ اسلامی و انسانی ارزشمندی در کشور شکوفا شود.

وی خاطرنشان کرد: امنیتی در جامعه پایدار است که متکی به باورهای مردم باشد و فرهنگی که بر اقتصادی شکوفا و امنیتی پایدار استوار باشد قابل اتکاست.

وزیر اطلاعات کشور سمنان را از استانهای با امنیت بالا و از کم مساله ترین استانهای کشور در مسایل امنیتی توصیف کرد که این امر برخاسته از طبع سالم مردم استان سمنان است.

در نشست شورای اداری استان سمنان، ˈموسویˈ به عنوان مدیرکل اطلاعات این استان معرفی شد.ک/2

611/ 605
کد N425448