سعد حریری،داعش و النصره را تهدید کرد/ ارتش خط قرمز ماست

تسنیم نوشت:

رئیس جریان المستقبل تجاوز به ارتش و نیروهای امنیتی را خط قرمز این جریان خواند و تاکید کرد که در کنار دولت، در برابر این توطئه‌ها ساکت نخواهد ماند.

سعد الحریری رئیس جریان المستقبل لبنان ضمن اعلام حمایت مطلق خود از ارتش و تمام نیروهای امنیتی این کشور گفت که برای بازگرداندن شهر عرسال به آغوش کشور در کنار این  نیروها قرار دارد، چرا که غیر از بازگشت به پروژه دولت و آزادی آن از دست ربایندگانش از جبهه النصره گرفته تا داعش هیچ پروژه دیگری پیش روی مردم این شهر قرار ندارد.
وی در گفتگو با روزنامه فرامنطقه ای الحیات تصریح کرد: هیچ سستی با گروه‌های تکفیری و تروریست صورت نمی‌گیرد و پروژه‌های ویرانگر آنها از سوی اهالی اعتدال و تسامح به دیده سهل‌انگاری نگریسته نخواهد شد. آنها هیچ چاره‌ای ندارند جر اینکه شهر را ترک کنند و دولت و ما نیز در برابر توطئه های این گروه ها دست بسته نخواهیم بود.
رئیس جریان المستقبل لبنان تجاوز به ارتش را تجاوز به تمامیت لبنان و دولت دانست و ابراز داشت که از منظر دیدگاه‌های این جریان ارتش و نیروهای امنیتی لبنان خط قرمزی است که نباید به آن‌ها تجاوز شود، این موضع راهبردی و ثابت المستقبل نسبت به گروه‌های تکفیری است.

52261

کد N424666