۰

جهاد دانشگاهی گام‌های موثری جهت توسعه کشور برداشته است

  • ۵بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

‌یک نماینده مجلس گفت: جهاددانشگاهی از زمان تاسیس تاکنون قدمهای مثبتی در زمینه تولید علم، فناوری و نوآوری برداشته است.

نعمت الله منوچهری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه کرمانشاه، اظهار کرد: جهاددانشگاهی در زمینه تولید علم و نوآوری اقدامات قابل توجهی داشته و گام های موثری در جهت توسعه کشور برداشته است.

وی اشاره ای نیز به دستاوردهای جهاددانشگاهی در سالهای اخیر داشت و تاکید کرد: در نمایشگاه هایی که از دستاوردهای جهاددانشگاهی برگزار شده، تولید علم و نوآوری بسیار قابل توجه بوده است.

وی تولید علم و نوآوری را بحث اصلی کشور دانست که می تواند در شکوفایی استعدادها موثرتر باشد.

نماینده پاوه و اورامانات با بیان اینکه جهاددانشگاهی باید دستاوردهای خود را به اطلاع مردم برساند، تصریح کرد: لازم است جهاد دانشگاهی ارتباط و تعامل بیشتری با دانشگاه‌ها، مراکز تولیدی و مراکز صنعتی داشته باشد.

این عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه همچنین با اشاره به جایگاه جهاددانشگاهی کرمانشاه، افزود: جهاددانشگاهی کرمانشاه جزء رتبه های برتر کشور است و می توان نمره قابل قبولی به آن داد.

وی از نوآوری‌ها و اختراعات جدید جهاددانشگاهی کرمانشاه به عنوان یکی از دستاوردهای قابل توجه یاد کرد و افزود: جهاددانشگاهی کرمانشاه می تواند در بسیاری از حوزه های دیگر نیز فعالیت بیشتری داشته باشد.

وی با تاکید بر اینکه باید حمایت های دولت از جهاددانشگاهی بیشتر شود، یادآوری کرد: افزایش حمایت باعث می شود جهاددانشگاهی در سایر زمینه ها نیز مثمرثمرتر باشد.

به گفته این نماینده مجلس، حمایت از جهاددانشگاهی باید حمایتی جهادی باشد.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.